Świeradów-Zdrój

MIEJSKI KONKURS OGRODNICZY KWIETNY ŚWIERADÓW-ZDRÓJ

A+ A-

Gorąco zachęcamy mieszkańców Świeradowa-Zdroju do wzięcia udziału w kolejnej edycji miejskiego konkursu ogrodniczego Kwietny Świeradów-Zdrój

Na Państwa zgłoszenia czekamy w 4 kategoriach:

  • najładniej udekorowana posesja/przydomowy ogród – do zdobycia tytuł „Super Ogród” wraz z wyjątkowym trofeum – ogrodową figurą żaby! Kategoria ta skierowana jest do osób indywidualnych posiadających ogródki przy domkach jednorodzinnych.
  • najładniej udekorowany balkon bądź ogródek w budownictwie wielomieszkaniowym – kategoria skierowana nie tylko do osób indywidualnych, ale także spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot.
  • olbrzymy w ogrodzie – kategoria skierowana do osób indywidualnych, które wyhodowały nad wyraz duże warzywa, owoce, rośliny.
  • kategoria specjalna: w roku 2024 – WIOSNA W OGRODZIE skierowana do osób indywidualnych posiadających przydomowe ogrody.

 

Na Państwa zgłoszenia e-mailowe bądź osobiste czekamy do 17 maja br.

W tym roku zgłoszone posesje/balkony będą oceniane dwukrotnie - wiosną oraz latem.

Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz talony do zrealizowania w centrum ogrodniczo-budowlanym!

 

Szczegóły dotyczące konkursu znajdą Państwo w regulaminie.

 

Przypominamy, że osoby, które zdobyły w 2023 roku nagrody w kategorii Najładniej udekorowana posesja/przydomowy ogród lub Najładniej udekorowany balkon, NIE MOGĄ wziąć udziału w tej części konkursu w roku 2024, jednak nadal mogą startować w kategorii, w której nie zostali laureatami oraz mogą wziąć udział w Festiwalu Otwartych Ogrodów.

 

Informacji o konkursie udziela:

Beata Rosicka – koordynator ds. kreowania wydarzeń rekreacyjno-turystycznych, promocji i administracji

tel.  +48 75 619 98 79, +48 75 71 36 482

 

Multimedia