Świeradów-Zdrój

KWIETNY ŚWIERADÓW-ZDRÓJ 2023

  • 12 maja 2023, 00:00 - 30 czerwca 2023, 17:00

  • Organizator : Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy "Stacja Kultury" w Świeradowie-Zdroju, Stowarzyszenie Kreatywni i Aktywni Świeradów-Zdrój

A+ A-

Stacja Kultury gorąco zachęca mieszkańców Świeradowa-Zdroju do wzięcia udziału w corocznym konkursie ogrodniczym Kwietny Świeradów-Zdrój

 

Na Państwa zgłoszenia czekamy w 4 kategoriach:

  • najładniej udekorowana posesja/przydomowy ogród – do zdobycia tytuł „Super Ogród” wraz z wyjątkowym trofeum – ogrodową figurą żaby! Kategoria ta skierowana jest do osób indywidualnych posiadających ogródki przy domkach jednorodzinnych.
  • najładniej udekorowany balkon bądź ogródek w budownictwie wielomieszkaniowym – kategoria skierowana nie tylko do osób indywidualnych, ale także spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot.
  • olbrzymy w ogrodzie – kategoria skierowana do osób indywidualnych, które wyhodowały nad wyraz duże warzywa, owoce, rośliny.
  • kategoria specjalna: w roku 2023 Rośliny pnące – skierowana do osób indywidualnych posiadających przydomowe ogrody.

Do zdobycia talony do zrealizowania w wyznaczonym sklepie oraz nagrody rzeczowe!  

 

Na Państwa zgłoszenia e-mailowe bądź osobiste czekamy do 30 czerwca br. Szczegóły znajdą Państwo w regulaminie konkursu (do pobrania poniżej).

 

Przypominamy, że osoby, które zdobyły w 2022 roku nagrody w kategorii Najładniej udekorowana posesja/przydomowy ogród lub Najładniej udekorowany balkon, NIE MOGĄ wziąć udziału w tej części konkursu w roku 2023, jednak nadal mogą startować w kategorii, w której nie zostali laureatami oraz mogą wziąć udział w Festiwalu Otwartych Ogrodów.

 

Informacji o konkursie udziela:

Beata Rosicka – koordynator ds. kreowania wydarzeń rekreacyjno-turystycznych, promocji i administracji,

tel.  +48 75 619 98 79, +48 75 71 36 482

Multimedia

Do pobrania