Świeradów-Zdrój

IZERSKI JARMARK RĘKODZIEŁA I SZTUK WSZELAKICH - WIELKANOC 2023

A+ A-

 

Drodzy Mieszkańcy Świeradowa-Zdroju i okolic, Wystawcy oraz Turyści!!

Mamy przyjemność ogłosić, że tegoroczny Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich Wielkanoc 2023 odbędzie się 1 kwietnia 2023 (i to nie żart) w godz. 10:00-18:00 na Hali Spacerowej oraz górnym tarasie Domu Zdrojowego.

Wydarzenie to ma na celu przede wszystkim kultywowanie tradycji rękodzielniczych i kulinarnych. Można się więc spodziewać, że będzie to prawdziwa uczta dla oczu i podniebienia. Będzie można nie tylko skosztować pyszności na miejscu, ale również zapełnić torby przeróżnymi ,wyjątkowymi produktami.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy warsztaty ze zdobienia pisanek różnymi metodami, ale przede wszystkim tradycyjnie woskiem, pod pilnym okiem naszej Radnej Miasta Urszuli Wyszomirskiej.

Czas spędzony w przepięknej Hali Spacerowej umilą nam śpiewające Panie z Syntonii.

Serdecznie zapraszamy!!!

Wstęp na Izerski Jarmark jest bezpłatny!

 

Wystawców, którzy chcieliby wystawić swoje produkty na sprzedaż podczes Jarmarku, prosimy o zapoznanie się z zasadami uczestnictwa oraz wypełnienie karty zgłoszeniowej dostępnej poniżej.

Wypełnioną kartę należy przesłać na adres stacjakultury@swieradowzdroj.pl  do 20 marca.

Wystawcy, którzy zostaną przyjęci na Jarmark zostaną o tym poinformowani mailowo bądź telefonicznie.

Stacja Kultury nie zapewnia stołów, namiotów, krzeseł ani także prądu, co prosimy wziąć pod uwagę wysyłając zgłoszenie.

Stacja Kultury zapewnia plac/miejsce wystawowe, które wskaże na miejscu.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 75 71 36 482, 75 71 36 483, od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-17:00, soboty w godz. 10:00-16:00.

 

Organizatorem wydarzenia jest Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy "Stacja Kultury" w Świeradowie-Zdroju

 

Multimedia

Do pobrania

Mapa