Świeradów-Zdrój

"IZERSKA ŁĄKA" ZAPRASZA NA FILM!

A+ A-

REPERTUAR STYCZEŃ 2023!

w soboty o godz. 10.35 zapraszamy na;

Sobota 7.01: Przygodową animację przedstawiającą legendę o dziwnym stworze z gór. To szalona opowieść o przyjaźni, odwadze i radości odkrywania. Film z roku. 2018. Źródło filmweb.

Sobota 14.01: wyjątkowo zapraszamy na dwie bajki!

9.15: maluszki na ciekawe przygody misia uwielbiającego miodek, w wersji świąteczno-noworocznej .

10.35: starsze dzieci oraz młodzież na fantastyczną bajkę o „ Chudy m Wiking u, który przewróci porządek w wiosce, kiedy zamiast zabić w ramach inicjacji smoka, zaprzyjaźni się z najgroźniejszym z nich”. Film z roku 2010. Źródło filmweb.

Sobota 21.01: także zapraszamy na dwie bajki!

o godz. 9.15 : maluszki na ciekawe przygody misia uwielbiającego miodek, w wersji świąteczno-noworocznej .

o godz. 10.35 na szaloną przygodę pewnej rudowłosej „księżniczki, która by uniknąć zamążpójścia, wyrusza w podróż. Spotyka wiedźmę, która za odpowiednią opłatą obiecuje jej pomóc”. Film z roku 2012. Źródło filmweb.

Sobota 28.01: na magiczną historię o legendarnych strażnikach. Gdy zły Mrok grozi, że zapanuje nad całym światem, nasi wspaniali bohaterowie ruszają do akcji ratowania dziecięcych snów i marzeń.

Natomiast jeszcze starszą młodzież oraz osoby dorosłe zapraszamy w:

Sobotę 14.01, godz. 15.40 FILM Z ROKU 2021, Komedia kryminalna. Film opowiada o buntowniczych początkach jednej z najbardziej znanych i modnych kinowych złoczyńców, legendarnej szalonej kobiecie, która uwielbia futra (ktoś pamięta może film o dalmatyńczykach?) Akcja filmu rozgrywa się w Londynie w latach 70. Film zdobył Oscara za najlepsze kostiumy. UWAGA; to nie bajka!

Piątek 20.01, godz. 16.00 amerykański dramat o marzeniach, miłości i… codzienności. Jest to historia czterech postaci, których losy splatają się ze sobą w słynnym parku rozrywki w latach 50, XX wieku.

Piątek 27.01, godz. 16.00 na piękny film Sci-Fi z 2021 roku, który otrzymał wiele nagród: „Szlachetny ród Atrydów przybywa na niezwykłą planetę, będącą jedynym źródłem najcenniejszej substancji we wszechświecie”. Źródło filmweb.

Konieczne są zapisy, seans odbędzie się przy minimum 6-osobowej widowni.

Multimedia

Mapa