Świeradów-Zdrój

SCENA Kawiarni Bohema

A+ A-

SCENY MUZYCZNE/TEATRALNE w ŚWIERADOWIE-ZDROJU.

W budynku Domu Zdrojowego mieści się piękna Kawiarnia Zdrojowa Bohema. W Kawiarni tej odbywają się rózne uroczystości i wydarzenia także kulturalne ponieważ Kawiarnia posiada swoją własną scenę z zapleczem.

Witamy serdecznie,
W naszej Kawiarni Bohema od wtorku do niedzieli organizowane są wieczorki taneczne, które ze względu na urokliwe miejsce, bardzo wygodny parkiet taneczny oraz fenomenalny zespół muzyczny cieszą się dużą popularnością.
Oprócz dancingów oraz imprez okolicznościowych organizujemy także koncerty operetkowo- musicalowe, jazzowe, ballady, stand-up, kabarety, pokazy tańca - na które przyjeżdzają artyści z całej Polski, a także z zagranicy.
Scena na której występują artyści wyłożona jest drewnem, co sprawia że jest wyjątkowo akustyczna. Instrumenty takie jak skrzypce, fortepian czy wiolonczela brzmią niezwykle dobrze w każdym zakątku sali.
Nasz lokal posiada 180 miejsc siedzących, obok sali balowej znajduje się sala barowa, gdzie można napić się aromatycznej kawy oraz skosztować ciast i lodów własnej produkcji.
Wstęp na dancing jest płatny, wynajem sali także.
Więcej informacji co do kosztów udzielam telefonicznie.
Osoba do kontaktu: Dorota Krasowska

 

Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy "Stacja Kultury" w Świeradowie-Zdroju
WSPÓŁPRACUJE ze scenami muzyczno-teatralnymi w naszym mieście.

Multimedia

Mapa