Świeradów-Zdrój

REPERTUAR KINOWY NA SIERPIEŃ

  • 2 sierpnia 2022, 12:00 - 31 sierpnia 2022, 14:00

  • Izerska Łąka, Rolnicza 7, 59-850 Świeradów-Zdrój

  • +48 75 617 14 42

A+ A-

Repertuar kinowy na SIERPIEŃ 2022; dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych! Bajki/filmy familijne w każdą środę i sobotę! Wstęp bezpłatny!

Soboty godz. 13.20, Środy godz. 12.40 (godziny seansów dostosowane są do prezentacji oraz do komunikacji miejskiej)

♦️ Środa 3.08: opowieść o młodej, odważnej córce naukowca, która trafia do niezwykłego królestwa, gdzie wraz z nowymi przyjaciółmi stawi czoła siłom zagrażającym Matce Naturze i podejmie próbę ratowania świata, czy jej się to uda… ?

♦️ Sobota 6.08: zapraszamy na świetną bajkę o najmądrzejszym psie na świecie, który wraz ze swym adoptowanym synkiem przeżywa wiele niezwykłych przygód, włącznie z podróżami wehikułem czasu... Nie można tego przegapić! Doskonała zabawa gwarantowana! Film z roku 2014.

♦️ Środa 10.08: Film z 2021 roku o niezwykłych przygodach dwójki przyjaciół. Chłopcy razem przeżywają niezapomniane wakacje, które upływa ją im między innymi na przejażdżkach na skuterze czy delektowaniu się lodami. Jednak ich wspaniała, beztroska zabawa może zostać w każdej chwili zepsuta przez ujawnienie głęboko skrywanego sekretu. Film dostał wiele nagród, w tym był nominowany do Oscara w 2022 roku jako najlepszy długometrażowy film animowany.

♦️ Środa 17.08: NOWOŚĆ! „Pies odnajduje sens swego istnienia, gdy po odejściu z tego świata niespodziewanie odradza się ponownie w kolejnym psim wcieleniu”. Źródło; filmweb. Komedia familijna z roku 2017. Najlepszym przyjacielem człowieka jest pies, to fakt. A kto jest najlepszym przyjacielem psa? Przyjdź i sam się przekonaj!

♦️ Sobota 20.08: Film z roku 2022; animacja, musical, komedia. Zapraszamy serdecznie na drugą cześć niezwykłych muzycznych przygód zwierzęcej grupy przyjaciół. Aby wystąpić na deskach tea tru ekipa mus i odnaleźć i przekonać legendę rocka do powrotu na scenę.

♦️ Środa 24.08: Bajka z 2020 roku, o dwóch braciach, którzy próbują sprowadzić na Ziemię połowę ciała swojego taty.

♦️ Sobota 27.08: zapraszamy na piękną opowieść o artyście przeżywającym kryzys twórczy, który coraz wyraźniej dostrzega, iż marzenie jego życia o zostaniu jazzowym muzykiem może się nie ziścić. Film z 2020 roku, zdobył Oskara za najlepszy długometrażowy film animowany oraz za najlepszą muzykę.

♦️ Środa 31.08 : Film z 2021 roku o niezwykłych przygodach dwójki przyjaciół. Chłopcy razem przeżywają niezapomniane wakacje, które upływa ją im między innymi na przejażdżkach na skuterze czy delektowaniu się lodami. Jednak ich wspaniała, beztroska zabawa może zostać w każdej chwili zepsuta, przez ujawnienie głęboko skrywanego sekretu.

Dla młodzieży i dorosłych mamy NOWOŚĆ! Film od lat 13!

♦️ Sobota 6.08 godz. 15.00 FILM Z ROKU 2021, Komedia kryminalna. Film opowiada o buntowniczych początkach jednej z najbardziej znanych i modnych kinowych złoczyńców, legendarnej szalonej kobiecie, która uwielbia futra (ktoś pamięta może film o dalmatyńczykach? :) ). Akcja filmu rozgrywa się w Londynie w latach 70. Film zdobył Oscara za najlepsze kostiumy.

♦️A także w piątek 26 sierpnia o godz. 17.00 na NOWOŚĆ; piękny film Sci-Fi z 2021 roku, który otrzymał wiele nagród: „Szlachetny ród Atrydów przybywa na niezwykłą planetę, będącą jedynym źródłem najcenniejszej substancji we wszechświecie”. Źródło filmweb.

Śledźcie naszą stronę internetową na Stacji Kultura w zakładce Izerska Łąka/Kącik filmowy oraz oczywiście naszego FB, tam zawsze aktualne informacje, a na wszelkie pytania szybko odpowiadamy! Czekamy też na Wasze propozycje.

Konieczne są zapisy (tel. 75 617 14 42 lub przez messengera),

Seans odbędzie się przy minimum 6-osobowej widowni.

Multimedia

Mapa