Świeradów-Zdrój

GRA MIEJSKA "ŚLADEM IZERSKICH TAJEMNIC" edycja 2022 AKTUALNA

A+ A-

 

Zapraszamy do udziału w świeradowskiej grze miejskiej, która poprowadzi Was przez zakamarki miasta, opowie interesujące historie, wskaże miejsca godne obejrzenia.

Zobaczenie nieznanej strony tego górskiego uzdrowiska i odkrywanie jego tajemnic, nie będą jedynymi z korzyści, które przyniesie podążanie Śladem Izerskich Tajemnic…

 

 

Zasady gry miejskiej

W grze może wziąć udział każdy śmiałek, który odbierze w „Stacji Kultury” przy ul. Dworcowej 1 „Pakiet Odkrywcy Izerskich Tajemnic” (teczkę z książeczką, notesem oraz kredkami). W 22 miejscach opisanych w dołączonym pakiecie znajdują się kamienie z dekoracyjnymi płaskorzeźbami oraz piktogramami (metalowymi blaszkami). Piktogramy należy odwzorować na kartach notesu (kartkę należy przyłożyć do metalowej blaszki, a kredką zamalowywać kartkę). Po wykonaniu tych zadań należy powrócić do „Stacji Kultury” i odebrać symboliczną nagrodę wraz z certyfikatem „Odkrywcy Izerskich Tajemnic”.

UWAGA! PAKIETY DO GRY MIEJSKIEJ ZOSTAŁY WYCZERPANE. W "NIEZBĘDNIKU TURYSTY 2023/2024" NA STR. 20 ZNAJDUJE SIĘ MAPA ZE SZLAKIEM I OPISEM GRY A PIKTOGRAMY NALEŻY ODRYSOWYWAĆ NA KARTKACH NABYTYCH WE WŁASNYM ZAKRESIE!

Informator do gry w wersji PDF do pobrania poniżej.

 

 

Zadanie: Co tam w mieście gra? Druga edycja gry miejskiej "Śladem Izerskich Tajemnic"

Beneficjent: Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy "Stacja Kultury" w Świeradowie-Zdroju

Dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu „Patriotyzm Jutra"

Multimedia

Do pobrania