Świeradów-Zdrój

KONKURS OGRODNICZY KWIETNY ŚWIERADÓW-ZDRÓJ 2022

  • 12 kwietnia 2022 - 1 lipca 2022

A+ A-

Gorąco zachęcamy mieszkańców Świeradowa-Zdroju do wzięcia udziału w corocznym konkursie ogrodniczym Kwietny Świeradów-Zdrój

Na Państwa zgłoszenia czekamy w 4 kategoriach:

  • najładniej udekorowana posesja/przydomowy ogród   – w tym roku można zdobyć tytuł „Super Ogród” wraz z wyjątkowym trofeum – ogrodową figurą żaby! Kategoria ta skierowana jest do osób indywidualnych posiadających ogródki przy domkach jednorodzinnych.
  • najładniej udekorowany balkon bądź ogródek w budownictwie wielomieszkaniowym   – kategoria skierowana nie tylko do osób indywidualnych, ale także spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot.
  • olbrzymy w ogrodzie   – kategoria skierowana do osób indywidualnych, które wyhodowały nad wyraz duże warzywa, owoce, rośliny.
  • kategoria specjalna: w roku 2022 – donice w ogrodzie   – skierowana do osób indywidualnych posiadających przydomowe ogrody.

 

Na Państwa zgłoszenia e-mailowe bądź osobiste czekamy do 30 czerwca br. Szczegóły znajdą Państwo w regulaminie konkursu:

 

Przypominamy, że osoby, które zdobyły w 2021 roku nagrody w kategorii Najładniej udekorowana posesja/przydomowy ogród lub Najładniej udekorowany balkon, NIE MOGĄ wziąć udziału w tej części konkursu w roku 2022, jednak nadal mogą startować w kategorii, w której nie zostali laureatami oraz mogą wziąć udział w Festiwalu Otwartych Ogrodów.

 

Informacji o konkursie udziela:

Beata Rosicka – koordynator ds. kreowania wydarzeń rekreacyjno-turystycznych, promocji i administracji,

tel.  +48 75 619 98 79, +48 75 71 36 482

 

Organizatorem konkursu jest Miejskie Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy "Stacja Kultury" w Świeradowie-Zdroju

 

Multimedia