Świeradów-Zdrój

"Izerska Łąka" zaprasza na film!

A+ A-

REPERTUAR NA PAŹDZIERNIK dla dzieci i dorosłych!

Zapraszamy w każdą sobotę o godz. 10.35 dzieci wraz z rodzicami na poranek z bajkami. Wstęp bezpłatny!

Sobota 9.10: historia młodego chłopca, zamienionego w niedźwiedzia. To Niezwykle widowiskowy familijno-przygodowy film z roku 2003, oparty na motywach starej indiańskiej legendy .

Sobota 16.10: cudowna bajka dla całej rodziny o uroczych stworach/potworach, które straszą małe dzieci, bo to ich praca, tak naprawdę same się ich panicznie bojąc.

Sobota 23.10: opowieść z 2009 roku o młodej dziewczynie oraz księciu zamienionym w żabę, który desperacko pragnie znów być człowiekiem. Film pełen pięknej muzyk i jazzowej .

Sobota 30.10: b ajka o rudym, zaniedbanym kocie, który nie ma się gdzie podziać w wielkim mieście. Na pomoc przychodzi mu szalony pies, który należy do bandy bezpańskich psiaków. Animowana wersja i wariacja na temat jednej z klasycznych powieści Ch. Dickensa.

Dorosłych widzów natomiast zapraszamy w piątek (15.10) o godz. 18 .00 na amerykański dramat z 2017 roku o rozchwianej emocjonalnie aktorce,która szuka swego miejsca w świecie, a nie jest to bynajmniej park rozrywki, w którym mieszka.

Konieczne są zapisy, seans odbędzie się przy minimum 8-osobowej widowni.

Multimedia