"Izerska Łąka" zaprasza na film!

A+ A-

Repertuar na wrzesień i początek października (Repertuar na październik (cały miesiąc) pojawi się na początku października):

W każdą sobotę (z wyjątkiem 18 września) o godz. 10.35 zapraszamy na przygodę z filmem dzieci                  wraz z rodzicami.

Wstęp bezpłatny!

Sobota 4 września: zapraszamy na uroczą bajkę o najmądrzejszym psie na świecie, który wraz ze swym adoptowanym synkiem przeżywa wiele niezwykłych przygód, włącznie z podróżami wehikułem czasu, nie można tego przegapić.

Sobota 11 września: W związku z obchodzonym tego dnia w naszym centrum „Dniem Dzikiej Fauny, Flory i Naturalnych siedlisk” zapraszamy na wyjątkową bajkę. Na bajkę o m łod ej , odważn ej cór ce naukowca, która trafia do niezwykłego k rólestwa zwierząt, gdzie wraz z nowymi przyjaciółmi stawi czoła siłom zagrażającym Matce Naturze i podejmie próbę ratowania świata, czy jej się to uda… ?

Natomiast (11.09) o godz. 14.00: zapraszamy na niezwykły przyrodniczy film o bezkręgowcach. Zobaczycie w nim opalizujące ważki, larwy o neonowej poświacie czy te ż pająki tkające swe skomplikowane sieci. W ten niezwykły świat zabierze nas David Attenborough. Film trwa 45 minut.

Sobota 25 września: amerykański serial animowany opowiadający o konflikcie kota i myszy. Większość odcinków przedstawia próby schwytania myszy przez kota. Zapraszamy na odcinek opowiadający o brytyjskim bohaterze, który został porwany przez złego szeryfa Nottingham.

Sobota 2 października: bajka o świecie wspaniałych owadów; mrówkach, które zmuszone zostają do szukania pomocy, szukania sprzymierzeńców do walki z agresywnymi konikami polnymi. Film nominowany do Oscara w 1999 roku, (od lat 6).

Multimedia