"Izerska Łąka" zaprasza na film

A+ A-

Repertuar Maj/Czerwiec 2021:

Bajki/filmy familijne w każdą sobotę o godz. 10.35

29.05: Bajka o rudym, zaniedbanym kocie, który nie ma się gdzie podziać w wielkim mieście. Na pomoc przychodzi mu szalony pies, który należy do bandy bezpańskich psiaków. Animowana wersja i wariacja na temat jednej z klasycznych powieści Ch. Dickensa, (od lat 3)

05.06: Bajka o świecie wspaniałych owadów;mrówkach, które zmuszone zostają do szukania pomocy, szuka nia sprzymierzeńców do walki z agresywnymi k onikami polnymi. Film nominowany do Oscara w 1999 roku, (od lat 6).

12.06: Kontynuacja przygód niezwykłej trójki przyjaciół; mamuta, tygrysa szablozębnego i leniwca (cześć III). W 200 9 było to jedno z największych przebojów kina animowanego, (od lat 5 ).

19.06: Wspaniała, peł n a napięcia przygoda na r a f ie koralowej. Mała pomarańczowa rybka niespodziewanie trafia z oceanu do akwarium, a jego ojciec wyrusza na poszukiwania i na ratunek. Film nagrodzony Oscarem, ( od lat 3).

26.06: Bajka z 2020 roku, o dwóch braciach, którzy próbują sprowadzić na Ziemię połowę ciała swojego taty, (od lat 6).

Repertuar dla dorosłych podany będzie wkrótce na stronie FB Izerska Łąka oraz na stronie internetowej w zakładce KĄCIK FILMOWY:

https://stacjakultury.swieradowzdroj.pl/izerska-laka/kacik-filmowy/

Konieczne będą zapisy, seans odbędzie się przy minimum 5cio-osobowej widowni.

Wstęp bezpłatny!

Multimedia