Świeradów-Zdrój

Izerska łąka zaprasza na film - repertuar na sierpień

A+ A-

Repertuar filmowy na sierpień, serdecznie zapraszamy!

W każdą środę i sobotę o godz. 10.35 zapraszamy na przygodę

z filmem dzieci (o 11.00 prezentacji nie ma).

Dorosłych zapraszamy w czwartek 6 sierpnia na godz. 19.00

sobota 1 sierpnia: zaprasza wszystkie dzieci powyżej lat 9 z rodzicami na n iezwykły film, najnowsz ą wersja disneyowskiej produkcji o dzikim władcy afrykańskiej sawanny. To remake animacji z 1994 roku.

środa 5 sierpnia : film animowany z 2017 roku dla całej rodziny o dwunastoletnim chłopcu, który kocha muzykę, choć ta jest od pokoleń zakazana w jego rodzinie. Młody bohater nie podaje się jednak i muzykuje na strychu odkrywając przy okazji rodzinną tajemnicę.

sobota 8 sierpnia: Dzień Pszczół, filmy i bajki poświęcone pszczołom przez cały dzień! (szczegółowy plan dnia na początku sierpnia)

środa 1 2 sierpnia : magiczna kraina i wesoły stworek absolutnie niespodziewanie i ku zaskoczeniu wszystkich zostaje wybrany do bardzo ważnego zadania, mianowicie: ma strzec Księżyca i Słońca. Dla beztroskiego i kochającego zabawę psotnika to nie lada wyzwanie!

sobota 15 sierpnia: tym razem zapraszamy na przygodę internetową czyli; wielki, osiłkowaty bohater wraz ze swoją przyjaciółką przemierzają internet w poszukiwaniu pewnej części zamiennej. Amerykański film komediowy wykonany w technice animacji komputerowej.

środa 19 sierpnia : zaprasza na drugą część wspaniałej bajki o pingwinach, które potrafią pięknie tańczyć i śpiewać, a syn naszych bohaterów marzy także o... lataniu.

sobota 22 sierpnia: amerykański serial animowany opowiadający o konflikcie kota i myszy. Większość odcinków przedstawia próby schwytania myszy przez kota. Zapraszamy na odcinek opowiadający o brytyjskim bohaterze, który został porwany przez złego szeryfa Nottingham.

środa 26 sierpnia: amerykański film animowany, familijny o piętnastoletnim chłopcu, który przez przypadek staje się właścicielem mapy wskazującej miejsce ukrytego ogromnego skarbu. Bohater postanawia wybrać się w nieznane by to miejsce odnaleźć.

sobota 29 sierpnia: h istoria młodego chłop ca , z a mienion ego w niedźwiedzia. To Niezwykle widowiskowy familij n o-przygodowy film z roku 2003 , oparty na motywach starej indiańskiej legendy.

 

Seans wieczorny dla dorosłych w czwartek (6 sierpnia) o godz. 19.00:

zapraszamy na piękny amerykański film - muzyczny dramat o dogasając ej gwi eździe muzyki country, któr a na swojej drodze spotyka niezwykłą młodą kobietę, nieznaną nikomu piosenkarkę i to spotkanie zmienia ich życie na zawsze.

Przypominamy, iż muszą mieć Państwo założoną maseczkę podczas przebywania w naszym obiekcie. Na sali kinowej aktualnie może przebywać maksymalnie 30 osób.

Multimedia