Świeradów-Zdrój

"Izerska Łąka" zaprasza na film

A+ A-

Repertuar na lipiec:

W każdą środę i sobotę o godz. 10.35 "Izerska Łąka" zaprasza dzieci na przygodę z filmem dzieci (o 11.00 prezentacji nie ma). Dorosłych zapraszamy w piątki 17 i 24 lipca na godz. 18.00.

środa 1 lipca: przeżyj razem z nami nowe intergalaktyczne przygody oglądając amerykański film animowany wyprodukowany przez Lego, Walt Disney i Lucasfilm Animation. Jest to klockowa wersja najsłynniejszej gwiezdnej sagi. Bajka ta przedstawia wydarzenia z kinowych wersji filmów, z dużym naciskiem na starą trylogię (film trwa ok 120 minut).

sobota 4 lipca: amerykański film animowany, familijny o piętnastoletnim chłopcu, który przez przypadek staje się właścicielem mapy wskazującej miejsce ukrytego ogromnego skarbu. Bohater postanawia wybrać się w nieznane by to miejsce odnaleźć.

środa 8 lipca: zaprasza wszystkie dzieci powyżej lat 9 z rodzicami na n iezwykły film, najnowsz ą wersja disneyowskiej produkcji o dzikim władcy afrykańskiej sawanny. To remake animacji z 1994 roku.

sobota 11 lipca : magiczna kraina i wesoły stworek absolutnie niespodziewanie i ku zaskoczeniu wszystkich zostaje wybrany do bardzo ważnego zadania, mianowicie: ma strzec Księżyca i Słońca. Dla beztroskiego i kochającego zabawę psotnika to nie lada wyzwanie!

środa 15 lipca: baśń ludowa adoptowana wielokrotnie na potrzeby literatury, filmu czy teatru o pięknej dziewczynie, która aby ratować swego ukochanego ojca musi zamieszkać w zamku z potworem. Jest to jedna z najpiękniejszych opowieści o potędze miłości (film trwa ok 120 minut).

sobota 18 lipca : zapraszamy na maraton śmiechu z Miki i jego przyjaciółmi! Najbardziej emocjonujące sportowe zmagania disnejowskich bohaterów tylko u nas.

środa 22 lipca: film fabularny z 2019 roku dla całej rodziny o niezwykłym słoniątku, które potrafi latać. Jest to film mówiący o tym, że inny wcale nie oznacza gorszy.

sobota 25 lipca: zaprasza na drugą część wspaniałej bajki o pingwinach, które potrafią pięknie tańczyć i śpiewać, a syn naszych bohaterów marzy także o... lataniu.

środa 29 lipca: zapraszamy na uroczą bajkę o fioletowym słoniu, który zjawia się pewnego dnia w Stumilowym Lesie...

Seanse wieczorne dla dorosłych w piątki o godz. 18.00:

17 lipca : zapraszamy na muzyczny dramat o dogasając ej gwi eździe muzyki country, który na swojej drodze spotyka niezwykłą młodą kobietę, nieznaną nikomu piosenkarkę i to spotkanie zmienia ich życie na zawsze. 

24 lipca: zapraszamy wszystkich dorosłych na dreszczowiec z lat 60 w reżyserii genialnego Alfreda Hitchcocka. Nadmorskie miasteczko zostaje zaatakowane przez niesłychanie agresywne latające stworzenia, które wywołują panikę, a mieszkańcy desperacko walczą o życie. Tylko u nas można zobaczyć jeszcze ten film na dużym ekranie, zapraszamy!

Przypominamy, iż podczas przebywania w naszym obiekcie muszą mieć Państwo założoną maseczkę. Na sali kinowej aktualnie może przebywać maksymalnie 30 osób.

Multimedia