ĆWICZENIA DLA SENIORÓW- ZDROWY KRĘGOSŁUP

A+ A-

SENIOR NATURALNIE!

 

Zadbaj o siebie, to jest Twój czas” - pod tym hasłem Fundacja „Dziki Zachód” zaprasza seniorów ze Świeradowa-Zdroju na cykl zajęć poświęconych zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Dla uczestników będzie to możliwość zdobycia nowej wiedzy i poznania wielu dobroczynnych dla zdrowia ćwiczeń, jak również okazja do spotkania i wspólnej zabawy. W maju i czerwcu w świeradowskiej Stacji Kultury odbędą się następujące zajęcia: ZDROWY KRĘGOSŁUP - spotkania z fizjoterapeutk ą Marzeną Maszkało , podczas których zademonstrowane i wypróbowane zostaną ćwiczenia wpływające na dobrą kondycję kręgosłupa.

Spotkania będą miały formę warsztatu z ćwiczeniami. Podjęta aktywność fizyczna dostosowana zostanie do grupy uczestniczącej i jej możliwości fizycznych. Celem ćwiczeń będzie zapobieganie bólom kręgosłupa, stawów obwodowych oraz prewencja w przypadku upadków.

Kiedy: czwartki 30.05.2019, 06.06.2019, 13.06.2019. Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Nie są wymagane wcześniejsze zapisy.

Spotkania odbędą się w Miejskim Centrum Kultury, Aktywności i Promocji Gminy Stacja Kultury w Świeradowie-Zdroju, ul Dworcowa 1.

 

 

Fundacja „Dziki Zachód” istnieje od 2016 roku i ma swą siedzibę w Grabiszycach Dolnych. Podejmuje działania na rzecz kultury, edukacji, środowiska naturalnego, turystyki i szeroko pojętego rozwoju regionalnego. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: www.dzikizachod.org

Multimedia

Mapa