Świeradów-Zdrój

ELECTRO-BIKE TOUR 2018 - Głuszyca (III Zlot)

  • 30 września 2018, 10:00-13:00

A+ A-

 

 

ELECTRO-BIKE TOUR 2018 W GŁUSZYCY!

Głuszyca wraz z Jedliną-Zdrój oraz Świeradowem-Zdrojem organizuje w niedzielę 30 września zlot rowerów elektrycznych pn. ELECTRO-BIKE TOUR 2018 . Jest to trzeci, finałowy zlot organizowany w tym roku. Tradycyjnie dla miłośników jazdy na rowerze przygotowano wiele atrakcji.

Uczestnikom zlotu proponujemy do wyboru dwie trasy rowerowe, które poprowadzą przewodnicy ciekawie opowiadający o zwiedzanej okolicy. Można będzie także otrzymać bilet ze zniżką uprawniający do zwiedzenia zaproponowanych okolicznych atrakcji turystycznych. Przewidziane są także konkursy z nagrodami, pakiet startowy i ciepły posiłek. Ponadto gwarantujemy moc bezcennych wrażeń towarzyszących każdemu ze zlotów.

Chętni do wzięcia udziału w zlocie rowerów elektrycznych w Głuszycy są proszeni o zapisywanie się do dnia 28 września poprzez pocztę elektroniczną: promocja@gluszyca.pl . Miasteczkiem głuszyckiego zlotu będzie Łowisko Pstrągów Złota Woda w Łomnicy. Wyjazd na trasy zaplanowany jest o godz. 11. Prosimy jednak o wcześniejsze przybycie i zgłaszanie się do Biura Organizatora, które czynne będzie w dniu zlotu w godz. 8.30-10.30.

Bliższe informacje oraz regulamin ELECTRO-BIKE TOUR 2018 dostępne są na stronie www.gluszyca.pl oraz na FB Sudeckie rowery elektryczne i Głuszyca - to lubię.

Poniżej profile proponowanych tras i regulamin zlotu.

-Trasa nr 1

-Trasa nr 2

-Regulamin ELECTRO BIKE TOUR Głuszyca 2018

https://www.facebook.com/sudeckieroweryelektryczne/

Multimedia

Do pobrania

Mapa