Świeradów-Zdrój

Pracownia Piernikowa Isabell - Izabela Janiak

A+ A-

Pracownia to miejsce, w którym przeplata się duch historii z nowoczesnością, tworząc niesamowity klimat. Tu Boże Narodzenie trwa cały rok. Zajęcia w Pracowni, to nie tylko dobra zabawa, ale i ogrom wiedzy, ciekawe eksponaty, a także możliwość poznania przyszłości.

To tu, w Pracowni Piernikowej Isabell powstają Pierniki Izeskie, które zdobyły uznanie między innymi znanego krytyka kulinarnego pana Roberta Makłowicza.  Sekret zniewalającego aromatu Pierników Izerskich jest w zasięgu ręki: wystarczy umówić się na warsztaty.

Pierniki Izerskie, to również misterne zdobienia. Jakie cuda można wyczarować z piernika i cukru, przekonacie się, odwiedzając Pracownię. Odrobinę tych czarów można zabrać ze sobą, kupując produkty w sklepiku z pamiątkowymi Piernikami Izerskimi, lub samodzielnie ozdobiając na warsztatach, prowadzonych osobiście przez Isabell.

 

Na wszystkie zajęcia łącznie ze zwiedzaniem obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Więcej informacji oraz zasady korzystania z obiektu:   www.pracowniapiernikowa.pl

Tel. +48 509 460 300

Internetowa sprzedaż biletów i rezerwacja miejsc:   https://www.bilety24.pl/inne/warsztaty-z-ozdabiania-piernikow-izerskich-i-zwiedzanie-ekspozycji-piernikowych-ozdob-42595

Fanpage:   https://web.facebook.com/pracowniapiernikowa/

Tekst Izabela Janiak

Multimedia