"Izerska Łąka" zaprasza na film

2019-08-02 13:37:52
A+ A-

Repertuar seansów bajkowych oraz filmów dla dorosłych : Sierpień 2019r

- sobota 3 sierpnia godz. 10.35: zapraszamy na kosmiczną wyprawę na czerwoną planetę, w którą zabierają nas Donald, Goofy i ich przyjaciele .

- środa 7 sierpnia godz. 10.40: leśne zwierzęta obudziły się po długiej, zimowej drzemce i odkryły że w środku ich kiedyś naturalnego środowiska wyrósł wysoki żywopłot, a w ich życiu pojawił się wygadany szop pracz, który twierdzi, że świat za żywopłotem zamieszkiwany przez istoty, które żyją po to, żeby jeść.

- sobota 10 sierpnia godz. 10.35: wizja Ziemi za kilkaset lat tonąca w odpadach i mały robocik, co dnia pakujący w siebie stertę złomu, by zamienić go w kolejną kostkę śmieci.

- środa 14 sierpnia godz. 10.35: zapraszamy na maraton śmiechu z Miki i jego przyjaciółmi! Najbardziej emocjonujące sportowe zmagania disnejowskich bohaterów tylko u nas.

- sobota 17 sierpnia godz. 10.35: emocjonująca bajka dla dzieci i dorosłych o dziewczynce, która przeprowadza się z rodzicami do San Francisco, a życiem dziewczynki kieruje pięć emocji: Radość, Strach, Gniew, Odraza oraz Smutek.

- środa 21 sierpnia godz. 10.35: Młody robot Radek, który mieszka z rodzicami w małym miasteczku wyrusza do metropolii, aby spełnić swoje marzenia o zostaniu konstruktorem.

- sobota: 24 sierpnia godz. 10.35: bajka dla starszych dzieci i młodzieży; bohater 1001 nocy, żeglarz zaprasza na przygodę. Akcja filmu rozgrywa się w magicznym świecie dwunastu królestw, które żyją w pokoju dzięki artefaktowi czyli Księdze Pokoju.

- środa 28 sierpnia godz. 10.35: austriacko-japońsko-zachodnioniemiecki serial animowany o mądrej, małej pszczółce i jej leniwym przyjacielu.

- Sobota 31 sierpnia godz. 10.35: bajk a o pomarańczowej rybce mieszkającej w wielkim oceanie, która rusza na pomoc swojemu synkowi. Urocza bajka dla całej rodziny!

Informujemy jednocześnie, iż filmy kończą się o różnych porach, prezentacji o godz. 11.00 w tych dniach nie ma, natomiast w dniach 10 sierpnia, 17 sierpnia oraz 31 sierpnia ze względu na bajki, które trwają dłużej niż 90 minut prezentacja będą wyjątkowo ok. godz. 12.10.

 

REPERTUAR dla dorosłych! KLASYKA FILMU W SIERPNIU

TYCH FILMÓW NIE ZOBACZYCIE JUŻ PAŃSTWO NA DUŻYM EKRANIE NIGDZIE, TYLKO U NAS!!!:

- Sobota 9 sierpnia godz. 20.00 zapraszamy wszystkich dorosłych na dreszczowiec z lat 60 w reżyserii genialnego Alfreda Hitchcocka. Nadmorskie miasteczko zostaje zaatakowane przez niesłychanie agresywne latające stworzenia, które wywołują panikę, a mieszkańcy desperacko walczą o życie.

- Piątek 23 sierpnia godz. 18.30 zapraszamy na amerykański western z 1960 w reżyserii Johna Sturgesa. Scenariusz oparty na fabule filmu Akiry Kurosawy o samurajach. Mieszkańcy małej, biednej meksykańskiej wioski wynajmują zawodowych strzelców wyborowych by obronili ich przed bandytami .

 

Serdecznie zapraszamy na seanse pod gwiazdami! Jeśli pogoda pozwoli możliwe będą obserwacje ciemnego nieba po każdym wieczornym seansie.