Księga Odkrywców Gór Izerskich 2018

2018-09-03 14:22:59
A+ A-

1. Małgorzata Malitowska – Legnica
2. Waldemar Malitowski – Legnica
3. Ryszard Stec – Zielona Góra
4. Rozalia Fałek – Bełchatów
5. Patrycja Fałek – Bełchatów
6. Przemysła Fałek – Bełchatów
7. Zosia Wasyl – Mrowino
8. Jasiu Wasyl – Mrowino
9. Wojciech Makuch – Trzcianka
10. Iwona Filipowicz
11. Jakub Chajzler
12. Emilia Mrozek – Gliwice
13. Tosia Mrozek – Gliwice
14. Jacek Leśniewski – Radom
15. Maria Grażyna Hermanowicz – Zając – Radom
16. Jolanta Leśniewska – Radom
17. Anna Wójt – Skierniewice
18. Kacper Wójt – Skierniewice
19. Kuba Wójt – Skierniewice
20. Marek Kowalik – Radom
21. Andrzej Walerczak – Kutno
22. Helenka Mokhtari – Legnica
23. Marika Słowińska – Przygoń k. Łodzi
24. Janina Żurawska – Gdańsk
25. Elżbieta Czerniak - Łódź
26. Anna Olejniczak – Września
27. Ela Marczuk – Bojczuk – Chełm Lubelski
28. Maria Borkowska – Chodzież
29. Gabriela Spętana – Sieradz-Ruda
30. Piotr Palgan – Londyn
31. Janusz Palgan – Londyn
32. Urszula Majoch – Kłodzko
33. Jan Czesła Majoch – Kłodzko
34. Amelia Michnik – Węgrowiec
35. Szymon Michnik – Węgrowiec
36. Nina Górewicz – Nowa Sól
37. Amelia Makałowska- Nowa Sól
38. Maja Polewiak – Lubiąż
39. Ksawery Sawicki – Jaktorów
40. Tymon Sawicki – Jaktorów
41. Nadia Grajewska – Kołobrzeg
42. Bartek Krzewysz - Lubań
43. Melania Twardosz – Lubań
44. Piotr Twardosz – Lubań
45. Hanna Twardosz – Lubań
46. Hanna Krzewysz – Luban
47. Konrad Paul – Zielona Góra
48. Grześ Cichocki – Szczecin
49. Hania Cichocka – Szczecin
50. Marta Guściora – Świdnica
51. Rodzina Szymańskich – Wrocław
52. Tosia Słupska – Brzeg
53. Mateusz Tabor – Gierałtowice
54. Tomek Zawadzki – Wrocław
55. Małgorzata Zawadzka – Wrocław
56. Martyna Kamińska – Poznań
57. Ewa Kostyra – Mińsk Mazowiecki
58. Zbigniew Kostrzewski – Nowa Sól
59. Beata Cednidło – Nowa Sól
60. Anita Szafrańska
61. Katarzyna Szafrańska
62. Aleksander Równy – Żagań
63. Kacper Gajda – Żagań
64. Filip Sznajder– Żagań
65. Patryk Kosiorowski– Żagań
66. Wojciech Dobrowolski– Żagań
67. Dawid Bendyskiewicz– Żagań
68. Szymon Rosner– Żagań
69. Adrian Sadek– Żagań
70. Łukasz Ciesielski– Żagań
71. Paweł Lniak– Żagań
72. Mateusz Truchlewski– Żagań
73. Nina Truchlewska– Żagań
74. Nikola Litwinowicz– Żagań
75. Zuzanna Ganczar– Żagań
76. Natalia Bielska– Żagań
77. Weronika Matusiak– Żagań
78. Zuzanna Garnek– Żagań
79. Lena Kowalska– Żagań
80. Kacper Ogórkiewicz– Żagań
81. Łukasz Pawlik– Żagań
82. Michał Pawlik– Żagań
83. Marta Mikulska – Brzeziny
84. Agata Mikulska – Brzeziny
85. Nadia Wypych – Łódź
86. Anna Wypych – Łódź
87. Mariusz Wypych – Łódź
88. Magdalena Kostecka – Łódź
89. Dorotka Świniarska – Serock
90. Janek Świniarski – Serock
91. Aleksandra Ziółkowska – Ksawerów
92. Milena Zedel – Gorzów Wielkopolski
93. Leszek Cieślik – Bęcin
94. Franek Krzak – Skierniewice
95. Aleksandra Krzak – Skierniewice
96. Jakub Kołodziej – Bydgoszcz
97. Krzyś Kłosowski – Szczecin
98. Staś Jakóbiak – Szczecin
99. Przemysław Jakóbiak – Szczecin
100. Agnieszka Jakóbiak – Szczecin
101. Staś Brzeziński – Warszawa
102. Ania Brzezińska – Warszawa
103. Izabela Brzezińska – Warszawa
104. Ania Bobak – Świeradów-Zdrój
105. Artur Brzeziński – Warszawa
106. Zuzanna Kolka – Szubin
107. Amelia Rydlewska – Szubin
108. Szymon Piątkowski – Poznań
109. Jacek Piątkowski – Poznań
110. Tomasz Pawłowski – Legnica
111. Wojciech Pawłowski – Legnica
112. Stanisław Cieślak – Poznań
113. Franciszek Cieślak – Poznań
114. Piotr Cieślak – Żnin
115. Maria Cieślak – Żnin
116. Katarzyna Cieślak – Poznań
117. Marek Cieślak – Poznań
118. Martyna Zarębska – Bytom
119. Dariusz Zarębski – Bytom
120. Barbara Zarębska – Bytom
121. Anita Krawczuk – Gleźniowo
122. Alicja Krawczuk – Gleźniowo
123. Weronika Szymczak - Pabianice
124. Bartosz Szymczak – Pabianice
125. Karolina Szymczak – Pabianice
126. Michał Szymczak – Pabianice
127. Maksymilian Haraj – Tarnowo Podgórne
128. Alicja Haraj – Tarnowo Podgórne
129. Joanna Barciszewska-Haraj – Tarnowo Podgórne
130. Miłosz Popiołek – Szczecin
131. Michał Popiołek – Szczecin
132. Piotr Kuc – Bytom
133. Michał Kuc – Bytom
134. Maja Stenzel – Wąbrzeźno
135. Marta Pawlak – Dobra
136. Ola Pawlak – Dobra
137. Paula Duk – Szczecin
138. Hubert Szulc – Szczecin
139. Jakub Komorowski – Szczecin
140. Hania Komorowska – Szczecin
141. Agata Komorowska – Szczecin
142. Marta Bilig – Gliwice
143. Małgorzata Oklecińska-Bilig – Gliwice
144. Natalia Świderska – Zawiercie
145. Magda Świderska – Zawiercie
146. Kasia Świderska – Zawiercie
147. Tomek Świderski – Zawiercie
148. Wojciech Żukowski – Zabrze
149. Klaudia Block – Rumia
150. Konrad Block – Rumia
151. Maria Block – Rumia
152. Zuzia Rosiecka – Warszawa-Lipków
153. Antek Miech – Zielona Góra
154. Roma Matecha – Warszawa
155. Adela Matecha – Warszawa
156. Dominika Bąbka – Warszawa
157. Iwo Żukowski – Warszawa
158. Iza Żukowska – Warszawa
159. Szymon Żukowski – Warszawa
160. Monika Murach
161. Konrad Ingielewicz
162. Hanna Litwiniuk – Dobra k. Szczecina
163. Ewa Litwiniuk – Dobra k. Szczecina
164. Szymon Stryjniak – Police
165. Paulina Kowalska
166. Hanna Damszel
167. Tosia Trautsolt – Wrocław
168. Dominika Gmurek – Wałcz
169. Martyna Gmurek – Wałcz
170. Filip Suliński
171. Jola Papis – Łódź
172. Nela Papis – Łódź
173. Klaudia Mokrzewska – Toruń
174. Patryk Kowalczuk – Toruń
175. Paweł Dziekoński – Świnoujście
176. Karolina Dziekońska – Świnoujście
177. Agnieszka Dziekońska – Świnoujście
178. Alicja Sowisz – Mszana
179. Iwo Tomaszewski – Wrocław
180. Małgorzata Tomaszewska – Wrocław
181. Marek Tomaszewski – Wrocław
182. Jak Mroczkowski
183. Helena Mroczkowska
184. Magda Rak – Katowice
185. Tomek Bazan – Chorzów Stary
186. Adaś Bazan – Chorzów Stary
187. Alicja Bazan – Chorzów Stary
188. Małgorzata Dudek-Pawłowska – Zduńska Wola
189. Michał Pawłowski – Zduńska Wola
190. Natalia Pawłowska – Zduńska Wola
191. Mateusz Dudek – Łódź
192. Martyna Stępień – Łódź
193. Julia Marcisiak – Zduńska Wola
194. Magdalena Piekarska – Warszawa
195. Piotruś Piekarski – Warszawa
196. Mateusz Piekarski – Warszawa
197. Agnieszka Piekarska – Warszawa
198. Rafał Piekarski – Warszawa
199. Stanisław Paprocki-Kunysz – Raszówka
200. Antoni Paprocki-Kunysz – Raszówka
201. Iwona Sauter – Gdynia
202. Robert Kutyło - Gdynia
203. Joanna Kędziela - Piła
204. Paweł Kędziela - Piła
205. Małgorzata Kędziela - Piła
206. Maciej Kędziela - Piła
207. Eugeniusz Ratajczyk - Zduńska Wola
208. Pola Brzozowska - Legnica
209. Szymon Brzozowski - Legnica
210. Danuta Socha - Katowice
211. Elżbieta Pałyga - Wieluń
212. Sławomir Szredziński - Jelenia Góra
213. Marta Młyńczyk - Wałbrzych
214. Marlena - Michna - Chodzież
215. Monika Cieślik
216. Dariusz Cieślik
217. Jolanta Golczyk
218. Klaus Rödel
219. Jagoda Brożyńska - Sieradz
220. Teresa Kocyła - Złotoryja
221. Beata Dulowska - Bolęcin
222. Robert Wołowiec - Kielce
223. Elżbieta Talarczyk
224. Laura Marciniak - Gdańsk
225. Lena Marciniak - Gdańsk
226. Bożena Beyrowska - Stadogard Gdański
227. Krzysztof Beyrowski - Starogard Gdański

 

....i lista stale rośnie :-) Zapraszamy serdecznie do zabawy !

Multimedia