Księga Odkrywców Gór Izerskich 2016

2016-05-17 09:28:23
A+ A-
Lista osób, które w 2016 roku przeszły szlak "Śladem Izerskich Tajemnic i odkryły 14 tajemniczych piktogramów.
   1. Elżbieta Chojecka - Kołobrzeg
   2. Józef Chojecki - Kołobrzeg
   3. Katarzyna Kujawska - Łódź
   4. Paweł Stelmaszyński - Gostyń
   5. Lena Mamzer - Kamień Pomorski
   6. Kacper Termanowski - Kamień Pomorski
   7. Mikołaj Termanowski - Kamień Pomorski
   8. Renata  Mamzer - Kamień Pomorski
   9. Sebastian Pam - Kamień Pomorski
  10. Eugeniusz Spławski - Szczecin
  11. Ernest Greńczuk - Oława
  12. Marcelina Nowacka - Oława
  13. Kamila Nowakowska - Owczary
  14. Joanna Banach - Oława
  15. Julia Liebenthal - Bystrzyca Oł.
  16. Norbert Kuhliński - Oława
  17. Szymon Kuhliński - Oława
  18. Maciej Pietrzyk - Brzeg
  19. Filip Kruk - Oława
  20. Ewelina Nowakowska - Owczary
  21. Kinga Taracińska - Dobrzyń
  22. Krystian Taraciński - Dobrzyń
  23. Filip Mielnik - Bystrzyca
  24. Dorian Górski
  25. Weronika Jazienicka - Bystrzyca
  26. Karolina Jazienicka - Bystrzyca
  27. Oliwia Prokopowicz - Bystrzyca
  28. Julia Świegot Bystrzyca
  29. Ala Grygiel - Bystrzyca
  30. Igor Paliński - Bystrzyca
  31. Martyna Przydział - Owczary
  32. Michał Polit - Zakrzów
  33. Szymon Nowacki - Oława
  34. Dominik Domański 
  35. Jakub Baran
  36. Amelia Kuklińska
  37. Kacper Zyber - Lubin
  38. Emma Komorowska - Oława
  39. Aleksander Witkowicz - Bądzów
  40. Agata Kokot Brygier - Ozorków
  41. Bożena Modrakowska - Malbork
  42. Adaś Wolski  - Gryfino
  43. Maja Wolska - Gryfino
  44. Jakub Pipkowski - Wrocław
  45. Mirosław Bitner - Oborniki Wielkopolskie
  46. Eugeniusz Spławski - Szczecin
  47. Mikołaj Kowalczyk - Warszawa
  48. Grygiel Mariola - Mysłakowice
  49. Wysocka Jolanta - Legnica
  50. Nina Marciniak - Koło
  51. Alina Mękarska - Kraków
  52. Jerzy Mękarski - Kraków
  53. Kuba Matusiak - Chojne
  54. Natalia Matusiak - Chojne
  55. Wiktoria Marczak - Bełchatów
  56. Lidia Marczak  - Bełchatów
  57. Dawid Marczak - Bełchatów
  58. Marcel Ciupek - Łódź
  59. Anna Marczak - Bełchatów
  60. Paweł Marczak - Bełchatów
  61. Katarzyna Wosik-Ciupek - Łódź
  62. Robert Ciupek - Łódź
  63. Jolanta Toporek - Krosno
  64. Urszula Gościńska - Konin
  65. Piotr Krawczyk - Wałbrzych
  66. Barbara Umyszkiewicz - Poznań
  67. Tadeusz Hajduga - Legnica
  68. Pani Halinka
  69. Dorota Droździk - Dąbrówka Wlkp.
  70. Krzysztof Droździk - Dąbrówka Wlkp.
  71. Anna Rakoczy - Bukowsko
  72. Jan Grzebalski - Poznań
  73. Marta Grzebalska - Poznań
  74. Magdalena Krakowiak - Zalasewo
  75. Ryszard Anuściński - Skoki
  76. Dagmara Skiba - Zwierzyn
  77. Jan Tatrzyński - Zwierzyn
  78. Ewa Tatrzyńska - Zwierzyn
  79. Janusz Mazurek - Strzelce Krajenskie
  80. Ewa Sobieska - Wałbrzych
  81. Bożena Zawadzka - Oława
  82. Ewa Kucharczyk - Kędzierzyń-Koźle
  83. Alicja Pyszka - Mikoszowa
  84. Dariusz Stergiadis - Jelenia Góra
  85. Jarosław Kieć - Poznań
  86. Michał Furman - Słupsk
  87. Sylwia Furman  - Słupsk
  88. Katarzyna Szmid - Złocieniec
  89. Klaudia Tokarz - Złocieniec
  90. Bożena Jaworska - Kamienna Góra
  91. Piotr Grzybowski - Świebodzice
  92. Maja Jarnuciak
  93. Halina Terpiłowska - Gorzów Wlkp.
  94. Łucjan Terpiłowski - Gorzów Wlkp.
  95. Bożena Sieradzka - Łódź
  96. Julia Tojecka - Kobylnica
  97. Halina Antończak - Dzierżoniów
  98. Krzysiek Tarczyński - Wałbrzych
  99. Grażyna Wojciechowska - Turek
 100. Czesław Jakubik - Szczytniki
 101. Anna Sawińska - Szczytniki
 102. Marta Walich - Luboń
 103. Natalia Stypanek - Dopiewo
 104. Stanisława Foremna - Jedlina Zdrój
 105. Arleta Kantek - Słupca
 106. Dagmara Kantek - Słupca
 107. Kazimierz Kantek - Słupca
 108. Jerzy Hofler - Sławków
 109. Łukasz Piłka - Sławków
 110. Jacek Chudzyński - Legionowo
 111. Maria Dawidowska - Wolsztyn
 112. Martyna Gmerek - Wolsztyn
 113. Patryk Grygiel - Wolsztyn
 114. Oskar Hoffmann - Wolsztyn
 115. Franciszek Kawa - Wolsztyn
 116. Patrycja Kropidło - Wolsztyn
 117. Maria Krzyżanowska - Wolsztyn
 118. Olga Leśnik - Wolsztyn
 119. Zofia Piosik - Wolsztyn
 120. Zuzanna Piosik - Wolsztyn
 121. Julita Piskorska - Wolsztyn
 122. Jakub Przymuszała - Wolsztyn
 123. Zuzanna Purolnik - Wolsztyn
 124. Jędrzej Szklarski - Wolsztyn
 125. Jakub Teichert - Wolsztyn
 126. Martyna Tomaszewska - Wolsztyn
 127. Paweł Stelmaszyński - Gostyń
 128. Beata Kuskiewicz - Wolsztyn
 129. Natalia Barska - Wolsztyn
 130. Adam Niedziałek - Wrocław
 131. Krystyna Wątrucka - Jawor
 132. Paulina Antkowiak - Milicz
 133. Mateusz Antkkowiak - Milicz
 134. Renata Grudkowska-Antkowiak - Milicz
 135. Mateusz Wiliński - Ostrołęka
 136. Adaś Wiliński - Ostrołęka
 137. Ania Pinkas - Polanica Zdrój
 138. Alicja Pinkas - Polanica Zdrój
 139. Magdalena Urban - Gryfice
 140. Krystyna Tomczyk
 141. Agata Kotzem - Międzywodzie
 142. Małgorzata Łotysz - Szczecin
 143. Krzysztof Łotysz - Szczecin
 144. Piotr Czernichowski - Szczecin
 145. Łukasz Jagiełło - Stargard
 146. Paweł Jagiełło- Stargard
 147. Mikołaj Nalepa - Nowe Chechło
 148. Mateusz Nalepa - Nowe Chechło
 149. Anna Nejman - Pruszków
 150. Amelia Lipińska  - Koszalin
 151. Julia Lipińska - Koszalin
 152. Pola Pietruszewska - Nowogard
 153. Oliwia Tomaszewska - Wrocław
 154. Amelia Tomaszewska - Wrocław
 155. Maja Zielińska - Groszowice
 156. Jakub Zieliński - Groszowice
 157. Bożena Lipiec-Zielińska - Groszowice
 158. Aurelia Kuc - Olsztyn
 159. Lena Kuc - Olsztyn
 160. Magdalena Dolla - Wrocław
 161. Jagoda Dolla - Wrocław
 162. Jakub Dolla - Wrocław
 163. Michał Dolla - Wrocław
 164. Mikołaj Dolla - Wrocław
 165. Agnieszka Dolla - Wrocław
 166. Grzegorz Dolla - Wrocław
 167. Małgorzata Białucka - Oława
 168. Ola Białucka - Oława
 169. Maciej Białucki - Oława
 170. Maja Białucka - Oława
 171. Paweł białucki - Oława
 172. Anna Rudzińska - Warszawa
 173. Jan Rudziński - Warszawa
 174. Anna Siwiec - Nowogard
 175. Krzysiu Kościelniak - Zielona Góra
 176. Marek Kościelniak - Zielona Góra
 177. Stanisław Kęsy - Międzychód
 178. Szymon Kryków - Bożnów
 179. Michał Biernacki - Szprotawa
 180. Jakub Antosz - Dzietrzychowice
 181. Piotr Podkościelny - Żagań
 182. Adrianna Ganczar - Przybymierz
 183. Zuzanna Ganczar - Przybymierz
 184. Maja Furtak - Bożnów
 185. Maja Cichoń - Bożnów
 186. Weronika Matusiak - Tomaszowo
 187. Karolina Augustyn - Żagań
 188. Zuzanna Kawa - Wrocław
 189. Marta Maciejak - Żagań
 190. Gracjan Szlachta - Żagań
 191. Kacper Gajda - Żagań
 192. Amelia Lew - Warszawa
 193. Klara Terlikowska - Ząbki
 194. Marcel Mikołajczyk - Osina
 195. Kacper Wilczewski - Szczecin
 196. Oliwia Wilczewska - Szczecin
 197. Zosia Szymańska - Wrocław
 198. Natalka Pardej - Warszawa
 199. Maciej Stróżewski - Szczecin
 200. Aleksander Sądel - Kraków
 201. Oliwia Gadomska - Poznań
 202. Igor Gadomski - Szczecin
 203. Oliwier Kaszuba - New Jersey
 204. Daniel Kaszuba - New Jersey
 205. Krzysztof Anioł - Drwalew
 206. Mikołaj Kalaszyński - Kraków
 207. Gabriela Kalaszyńska - Kraków
 208. Izabela Kalaszyńska - Kraków
 209. Krzysztof Kalaszyński - Kraków
 210. Natalia Ankcewicz - Deszczno
 211. Julia Budzińska - Kraków
 212. Ala Budzińska - Kraków
 213. Dorota Bilska - Częstochowa
 214. Dariusz Bilski - Częstochowa
 215. Natalia Łakomy - Częstochowa
 216. Bartłomiej Czuk - Radzymin
 217. Wiktor Czuk - Radzymin
 218. Anna Czuk - Radzymin
 219. Piotr Czuk - Radzymin
 220. Tosia Orzechowska - Wrocław
 221. Julek Orzechowski - Wrocław
 222. Matylda Knop - Bytów
 223. Jagoda Rolbiecka - Bytów
 224. Kalina Rolbiecka - Bytów
 225. Jagoda Hutna - Legnica
 226. Oliwia Hutna - Legnica
 227. Dorota Hutna - Legnica
 228. Franek Wierucki - Czerlejno
 229. Jan Wierucki - Czerlejno
 230. Magda Drzastwa - Piła
 231. Damian Seszczyński - Piła
 232. Dawid Dymek - Stęszew
 233. Laura Kowalska - Mirosławiec
 234. Klaudia Kowalska - Mirosławiec
 235. Paulina Wawrzyniak - Gryfino
 236. Adrianna Radziwon - Legnica
 237. Krystian Radziwon - Legnica
 238. Małgorzata Radziwon - Legnica
 239. Jakub Dymowski - Poznań
 240. Maciej Dymowski - Poznań
 241. Miłosz Adamski - Poznań
 242. Marcin Adamski - Poznań
 243. Mariola Adamska - Poznań
 244. Miron Adamski - Poznań
 245. Julia Borkowska - Kościan
 246. Oliwia Borkowska - Kościan
 247. Zuzanna Głogowska - Szczecin
 248. Wojciech Głogowski - Szczecin
 249. Siegfried Tuchscherer - Schlegel
 250. Siegfried Kretschmer - Oderwitz
 251. Marta Stanisławska - Swarzędz
 252. Jakub Stanisławski - Swarzędz
 253. Danuta Stanisławska - Swarzędz
 254. Dariusz Stanisławski - Swarzędz
 255. Kamila Korczyńska - Legnica
 256. Oskar Korczyński - Legnica
 257. Wiktoria Szecówka - Legnica
 258. Szymon Modzelewski - Warszawa
 259. Izabela Modzelewska - Warszawa
 260. Mariusz Pałatyński - Kulów
 261. Maciek Pałatyński - Kulów
 262. Stasiu Pawlak - Pobiedziska
 263. Jakub Janeczek - Poznań
 264. Lena Purol - Suchy Las
 265. Dominik Purol - Suchy Las
 266. Mikołaj Sobczak - Szczecin
 267. Lilianna Sobczak - Szczecin
 268. Patryk Otocki - Świnoujście
 269. Weronika Otocka - Świnoujście
 270. Zosia Szydłowska - Szczecin
 271. Kamil Szydłowski - Szczecin
 272. Monika Pawlak - Łódź
 273. Dariusz Pawlak - Łódź
 274. Piotr Twardosz - Ruda Śląska
 275. Hania Twardosz - Ruda Śląska
 276. Irenka Grzelak - Warszawa
 277. Beata Buliczak - Gorzów Wlkp.
 278. Paweł Ziomek - Gorzów Wlkp.
 279. Ola Błażejewska - Gorzów Wlkp.
 280. Roman Cichowski - Pilzno
 281. Melania Czerepowicka - Olsztyn
 282. Monika Czerepowicka - Olsztyn
 283. Hanna Damszel, Olsztyn
 284. Zofia Szczepańska - Toruń
 285. Mateusz Szczepański - Toruń
 286. Beata Szczepańska - Mytych, Toruń
 287. Kamil Walkowiak - Poznań
 288. Dawid Walkowiak - Poznań
 289. Joanna Kazikowska - Gorzów Wlkp.
 290. Leszek Kazikowski - Gorzów Wlkp.
 291. Sebastian Szymczak - Wrocław
 292. Dominik Szymczak - Wrocław
 293. Maksymilian Szymczak - Wrocław
 294. Dawid Szymczak - Wrocław
 295. Jakub Szymczak - Wrocław
 296. Szymon Szymczak - Wrocław
 297. Malwinka Kuc - Świnoujście
 298. Emilia Kuc - Świnoujście
 299. Martynka Kuc - Świnoujście
 300. Marta Rozmus - Olsztyn
 301. Hanna Rozmus - Olsztyn
 302. Mariola Zabielna
 303. Gromisław Magiera - Namysłów
 304. Maksymilian Siwek - Namysłów
 305. Agnieszka Kazimierz
 306. Paulina Opońska - Poznań
 307. Oskar Opoński - Poznań
 308. Mieszko - Zgorzelec
 309. Marzenka - Zgorzelec
 310. Sylwester Zgorzelec
 311. Aneta Sar - Łódź
 312. Karolina Podsiadło - Łódź
 313. Julia Merchel - Wałbrzych
 314. Karolina Merchel - Wałbrzych
 315. Grażyna Szczęsna - Łękińsko
 316. Filip Suliński - Wrocław
 317. Florek Bigus - Świeradów-Zdrój
 318. Leonard Adamczyk - Łódź
 319. Sylwia Czajka - Łódź
 320. Hubert Marynowicz - Zgierz
 321. Hanna Marynowicz - Zgierz
 322. Tomasz Stefaniak - Piotrków Trybunalski
 323. Hania Stefaniak - Piotrków Trybunalski
 324. Alicja Kebel - Dobrzykowice
 325. Jerzy Kebel - Dobrzykowice
 326. Hania Koroszec - Żory
 327. Joanna Wikiak - Żory
 328. Artur Koroszec - Żory
 329. Piotr Koroszec - Żory
 330. Beata Świst - Bielsko Biała
 331. Magdalena Świst - Bielsko-Biała
 332. Mariusz Świst - Bielsko-Biała
 333. Michał Świst - Bielsko-Biała
 334. Quaas Nicolas-Maximilian, Rostock
 335. Wiersbitzh Hans - Rostocka
 336. Klara Szczęsny - Nowa Wieś
 337. Kosma Szczęsny - Nowa Wieś
 338. Maja Sajewicz - Żmigród
 339. Kaja Sajewicz - Żmigród
 340. Leon Sajewicz - Żmigród
 341. Katarzyna Mordas - Koźlice
 342. Dominika Dylewska - Grudziądz
 343. Martyna Kubiak - Szczecin
 344. Ola Zwiefka - Gdańsk
 345. Kuba Zwiefka - Gdańsk
 346. Jakub Niedziałek - Wrocław
 347. Magdalena Makowska - Warszawa
 348. Hubert Jankiewicz - Poznań
 349. Kamil Jankiewicz - Poznań
 350. Wioletta Jankiewicz - Poznań
 351. Hubert Jankiewicz - Poznań
 352. Małgosia Mikołajczak - Żyrardów
 353. Daria Stawarz - Boguszów Gorce
 354. Paulina Bock - Gdańsk
 355. Amelia Czaplewska - Gdańsk
 356. Kaja Dąbrowska - Gdańsk
 357. Lilianna Dabrowska - Gdańsk
 358. Natalia Dąbrowska - Gdańsk
 359. Małgorzata Elas - Gdańsk
 360. Alicja Gaweł - Gdańsk
 361. Piotr Grabowicz - Gdańsk
 362. Aleksandra Janus - Gdańsk
 363. Łukasz Kiernozek - Gdańsk
 364. Oliwia Kisiel - Gdańsk
 365. Joanna Kitowska - Gdańsk
 366. Tomasz Konert - Gdańsk
 367. Emilia Kurzepa - Gdańsk
 368. Zofia Legumina - Gdańsk
 369. Zofia Muszyńska - Gdańsk
 370. Fabian Nader - Gdańsk
 371. Magdalena Nagórna - Gdańsk
 372. Łukasz Pękala - Gdańsk
 373. Wiktoria Podmokły - Gdańsk
 374. Barbara Prewendowska - Gdańsk
 375. Dominik Tkaczewski - Gdańsk
 376. Dorota Urbańska - Gdańsk
 377. Nadia Wiliamowska - Gdańsk
 378. Załęska Weronika - Gdańsk
 379. Maria Kiernozek - Gdańsk
 380. s. Małgorzata Bukała - Gdańsk 
 381. s. Małgorzata Miliszewska - Gdańsk
 382. s. Krystyna Bukowska - Gdańsk
 383. Szymon Konieczny - Clisson Francja
 384. Mikołaj Śmierciak - Clisson Francja
 385. Wiktor Śmierciak - Clisson Francja
 386. Anna Kuskiewicz - Wolsztyn
 387. Krzysztof Kuskiewicz - Wolsztyn
 388. Marta Kuskiewicz - Wolsztyn
 389. Teresa Osmann - Gangelt 
 390. Maurice Geilen - Gangelt 
 391. Lucyna Hoszowska - Grodków
 392. Mareka Hoszowski - Grodków
 393. Zosia Jóźwiak - Szczecin
 394. Hania Jóźwiak - Szczecin
 395. Weronika Kuks - Szczecin
 396. Marcin Jóźwiak - Szczecin
 397. Jurand Witecki - Kraków
 398. Maja Friebe - Poznań
 399. Kacper Koźmiński - Tyniec Mały
 400. Zosia Koźmińska - Tyniec Mały
 401. Filip Koźmiński - Tyniec Mały
 402. Franek Pacuga - Mysłowice
 403. Kuba Pacuga - Mysłowice
 404. Ola Ludwińska - Wrocław
 405. Pati Ludwińska - Wrocław
 406. Tomasz Wakuliński - Szczecin
 407. Aleksander Wakuliński - Szczecin
 408. Kuba Tysiąc - Gdańsk
 409. Magda Stankiewicz - Zgorzelec
 410. Monika Stankiewicz - Zgorzelec
 411. Małgorzata Stankiewicz - Zgorzelec
 412. Maria Przybylska - Zgorzelec
 413. Weronika Sobczak - Poznań
 414. Wanda Sobczak - Poznań
 415. Ula Bocheńska - Kobyłka
 416. Antoś Bocheński - Kobyłka
 417. Asia Sobaś - Piaseczno
 418. Justynka Sobaś - Piaseczno
 419. Kinga Kornacka - Wrocław
 420. Aleksandra Dudek - Bydgoszcz
 421. Aleksandra Dudzińska - Bydgoszcz
 422. Joanna Dudek - Bydgoszcz
 423. Zuzia Krzysztofiak - Poznań
 424. Szymon Suracki - Mińsk Mazowiecki
 425. Bartosz Suracki - Mińsk Mazowiecki
 426. Urszula Przybysz - Szczecin
 427. Piotr Przybysz - Szczecin
 428. Daria Przybysz - Szczecin
 429. Małgorzata Przybysz - Szczecin
 430. Jarosław Przybysz - Szczecin
 431. Nina Filipiak - Chotomów
 432. Emilia Filipiak - Chotomów
 433. Zuzia Śróda - Lubań
 434. Kacper Śróda - Lubań
 435. Lena Strózik - Prochowice
 436. Radosław Sobas - Piaseczno
 437. Anna Sobas - Piaseczno
 438. Aleksander Szymenderski - Słupsk
 439. Marek Szymenderski - Słupsk
 440. Małgorzata Szymenderska - Słupsk
 441. Mikołaj Brzeziński - Gorzów Wlkp.
 442. Monika Brzezinska - Gorzów Wlkp.
 443. Kuba Kucharski - Jelenia Góra
 444. Milena Kucharska - Jelenia Góra
 445. Sergiusz Kucharski - Jelenia Góra
 446. Franek Fernik - Warszawa
 447. Wojtek Kamiński - Sztutowo
 448. Maksymilian Kamiński - Sztutowo
 449. Wiktor Pawelczyk - Przasnysz
 450. Maria Pawelczyk - Przasnysz
 451. Anna Świrowska - Janowo
 452. Andrzej Maciejczak - Kowale
 453. Marcin Janas - Poznań
 454. Izabela Hyża - Poznań
 455. Konrad Moment - Krobica
 456. Piotr Chlasta - Szczecin
 457. Piotr Jasiński - Olkusz
 458. Ewa Jasińska - Olkusz
 459. Sebastian Jasiński - Olkusz
 460. Arkadiusz Jasiński - Olkusz 
 






Multimedia