Księga Odkrywców Gór Izerskich 2015

2015-07-23 11:11:51
A+ A-
Lista osób, które w 2015 roku przeszły szlak "Śladem Izerskich Tajemnic i odkryły 14 tajemniczych piktogramów.
1. Barbel Srichmann - Drezno
2. Heint-Dieter - Studemann - Drezno
3. Mieczysław Józefowicz - Lwówek Śląski
  4. Rodzina Rakowskich (Marek, Alicja, Magdalena) - Zielona Góra
  5. Michał Mielnik - Oława
  6. Urszula Mielnik - Zielona Góra
  7. Katarzyna Poniedziałek - Zielona Góra
  8. Natalia Kapturzak - Poznań 
  9. Michał Kapturzak - Poznań
 10. Katarzyna Kudyba - Świeradów-Zdrój
  11. Ewa Kudyba - Świeradów-Zdrój
 12. Hanna Góźdż - Bydgoszcz
 13. Wojciech Góźdź - Bydgoszcz
 14. Elżbieta Gazdecka - Zielona Góra
 15. Kamil Gazdecki - Zielona Góra
 16. Kajetan Gazdecki - Zielona Góra
 17. Agnieszka Gazdecka - Zielona Góra
 18. Maja Jaruczak - Sieraków Wlkp.
   19. Justyna Jaruczak - Sieraków Wlkp.
 20. Piotr Kłosowski - REda
 21. Marek Kontor - Koziegłowy - Poznań
 22. Małgorzata Kontor - Koziegłowy  - Poznań
 23. Ania Dubejko - Buków
 24. Ola Dubejko - Buków
 25. Agnieszka Dubejko - Buków
 26. Zbigniew Dubejko - Buków
 27. Karol Posłuszny - Tarnowo Podgórne
 28. Edyta Sypień-Posłuszna - Tarnowo Podgórne k. Poznania
 29. Tomasz Posłuszny - Tarnowo Podgórne
   30. Aleksander Dobrasiewicz - Lisów
   31. Maksymilian Dobrasiewicz - Lisów
   32. Oliwier Dobrasiewicz - Lisów
   33. Urszula Salamon - Wrocław
   34. Izabela Frąckowiak - Wrocław
   35. Marek Bednarz - Wrocław
   36. Bogusława Franckiewicz - Świeradów-Zdrój
   37. Janina Dering - Świeradów-Zdrój
   38. Jan Kukowski - Stargard Szczeciński
   39.Mariola Kudlarczyk - Rybnik
   40. Anna i WOjciech Górni - Trzebicna
   41. Anna Szkoda - Lubiąż
   42. Tymoteusz Mikołajczyk - Poznań
   43. Anna Maria Gawrońska - Lubin
   44. Krystyna Gawrońska - Lubin
   45. Feliks Gawroński - Lubin
   46. Stefan Wawrzyniak - Wrocław
   47. Halina Wawrzyniak - Wrocław
   48. Jan Jakielaszek - Gdańsk
   49. Dorota Jakiekalszek - Gdańsk
   50. Łucja Lubieńska - Kurnik k. Poznania
   51. Tobiasz Rzeczek - Głogów
   52. Joanna Łuczyńska-Rzeczek - Głogów
   53. Krzysiu Rzeczek - Głogów
   54. Jola Leśniczek - Opole
   55. Igor Leśniczek - Opole
   56. Magdalena Ryzner - Częstochowa
   57. Bartłomiej Piekarski - Nowe Chrusty
   58. Brajan Piekarski - Nowe Chrusty
   59. Łukasz Piekarski - Nowe Chrusty
   60. Małgorzata Piekarska - Nowe Chrusty
   61. Klaudia Węsek - Kędzierzyn-Koźle
   62. Mateusz Węsek - Kędzierzyn-Koźle
   63. Wojciech Węsek - Kędzierzyn-Koźle
   64. Ania Pinkas - Polanica-Zdrój
   65. Alicja Pinkas - Polanica-Zdrój
   66. Elżbieta Sołtan - Polanica-Zdrój
   67. Tymek Rodzeń - Szczecin
   68. Adranna Mikołajek - Świdwin
   69. Ewelina Czorepsko - Szczecin
   70. Zdzisław Rodzeń - Sczecin
   71. Marcin Stefański - Żary
   72. Paulina Stefańska - Żary
   73. Krzysztof Kamiński - Szczecin
   74. Beata Kamińska - Szczecin
   75. Rafał Kamiński - Szczecin
   76. Jakub Kamiński - Szczecin
   77. Maja Migacz - Wydrza - Tarnobrzeg
   78. Ania Migacz - Wydrza - Tarnobrzeg
   79.  ... Wydrza - Tarnobrzeg
   80. Mariusz Migacz - Wydrza - Tarnobrzeg
   81. Zofia Migacz - Wydrza - Tarnobrzeg
   82. Jan Migacz - Grębów
   83. Mateusz Dąbrowski - Inowrocław
   84. Arkadiusz Dąbrowski - Inowrocław
   85. Monika Dąbrowska - Inowrocław
   86. Maksymilian Larek - Poznań
   87. Monika Larek - Poznań
   88. Patryk Larek - Poznań
   89. Przemek Świętochowski - Kiełczów
   90. Kuba Świętochowski - Kiełczów
   91. Grażyna Świętochowski - Kiełczów
   92. Norbert Świętochowski - Kiełczów
   93. Aleksandra Batory - Warszawa
   94. Gosia Batory - Warszawa
   95. Marian Batory - Warszawa
   96. Jakub Batory - Warszawa
   97. Małgorzata Kochanowska - Biała Podlaska
   98. Michał Kochanowski - Biała Podlaska
   99. Grzegorz Kochanowski - Biała Podlaska 
  100. Aleksandra Karwacka - Biała Podlaska 
  101. Jakub Karwacki - Biała Podlaska 
  102. Zdzisław Karwacki - Biała Podlaska 
  103. Dorota Karwacka - Biała Podlaska 
  104. Czarek Lewańczuk - Śrem
  105. Norbert Lewańczuk - Śrem
  106. Ewa Lewańczuk - Śrem
  107. Nina Lewańczuk - Śrem
  108. Zosia Szydłowska - Śrem
  109. Michał Czapp - Tyłowo
  110. Katarzyna Czapp - Śrem
  111. Krystian Czapp - Śrem
  112. Ola Zakrzewska - Gruszczyn
  113. Paulina Zakrzewska - Gruszczyn
  114. Izabela Zakrzewska - Gruszczyn
  115. Przemek Zakrzewski - Gruszczyn
  116. Magdalena Kosień - Nowa Wieś
  117. Maciek Kosień - Nowa Wieś
  118. Anna Kosień - Nowa Wieś
  119. Michał Kosień - Nowa Wieś
  120. Kajtek Grobelny - Zielona Góra
  121. Antoś Grobelny - Zielona Góra
  122. Weronika Wójcik - Szczecin
  123. Daria Wójcik - Szczecin
  124. Justyna Wójcik - Szczecin
  125. Tomasz Wójcik - Szczecin
  126. Maciej Czerniawski - Szczecin
  127. Magdalena Czerniawska - Szczecin
  128. Marcin Czerniawski - Szczecin
  129. Maciej Borek - Swarzędz
  130. Małgorzata Piotrowska-Borek - Swarzędz
  131. Sławomir Borek - Swarzędz
  132. Kasia Trela - Zabrze
  133. Henryk Trela - Zabrze
  134. Joanna Trela- Zabrze
  135. Leon Krysztofiak - Bydgoszcz
  136. Bartosz Czapacki - Opalenica
  137. Marzena Czapacka - Opalenica
  138. Dominik Czapacki - Opalenica
  139. Magdalena Brożek - Poznań 
  140. Alicja Brożek - Poznań
  141. Marta Brożek - Poznań
  142. Jacek Brożek - Poznań
  143. Mateusz Kucharczyk - Gdańsk
  144. Hanna Kucharczyk - Gdańsk
  145. Zbigniew Kucharczyk - Gdańsk
  146. Kacper Klonowski - Kwidzyń
  147. Alicja Klonowska - Kwidzyń
  148. Dorota Klonowska - - Kwidzyń
  149. Robert Klonowski - Kwidzyń
  150. Kinga Korasińska
  151. Mateusz Korasiński
  152. Aneta Korasińska
  153. Piotr Gwoździk
  154. Paweł Korasiński
  155. Jacek Gwoździk
  156. Wojciech Gwoździk
  157. Barbara Gwoździk
  158. Maja Żylińska - Koło
  159. Emilia Lewandowska - Konin
  160. Marta Lewandowska - Konin
  161. Paweł Lewandowski - Konin
  162. Milena Nowacka-Żylińska - Koło
  163. Marcina Żyliński - Koło
  164. Zuzia Badaczewska - Toruń
  165. Zosia Badaczewska - Toruń
  166. Izabela Badaczewska - Toruń
  167. Michał Badaczewski - Torun
  168. Martyna Kupczyk - Borówiec
  169. Kawlina Kupczyk - Borówiec
  170. Mirosław Kupczyk - Borówiec
  171. Michał Pol - Stargard Szczeciński
  172. Justyna Pol - Stargard Szczeciński
  173. Milena Sławińska - Warszawa
  174. Jakub Sławiński - Warszawa 
  175. Monika Sławińska - Warszawa
  176. Tomasz Sławiński - Warszawa
  177. Andrzej Janiak - Dobra
  178. Jowita Błaszkowiec- Dobra
  179. Aleksandra Boguń-Liss - Rumia
  180. Jan Liss - Rumia
  181. Dariusz Liss - Rumia
  182. Alicja Liss - Rumia
  183. Wiktoria Konwerska-Kuchta - Gdańsk
  184. Piotr Gibas - Bojano
  185. Olek Gibas - Bojano
  186. Artur Gibas - Bojano
  187. Anna Konwerska - Gdańsk
  188. Maciej Bogdziun - Gostyń Śląska
  189. Emilia Bogdziun - Gostyń Śląska
  190. Sylwia Bogdziun - Gostyń Śląska
  191. Paweł Bogdziun - Gostyń Śląska
  192. Micheasz Pietrusiak - Wrocław
  193. Samuel Pietrusiak - Wrocław
  194. Edyta Pietrusiak - Wrocław
  195. Jacek Pietrusiak - Wrocław
  196. Marcin Krych, Wiesława Krych - Wiry
  197. Piotruś Ługowski - Wałcz
  198. Dorota Ługowska - Wałcz
  199. Dariusz Ługowski - Wałcz
  200. Maja Gajewska - Warszawa
  201. Iga Gajewska - Warszawa
  202. Agnieszka Gajewska - Warszawa
  203. Piotr Gajewski - Warszawa
  204. Agnieszka Czekalska - Gdańsk
  205. Beata Czekalska - Gdańsk
  206. Dominik Czekalski - Gdańsk
  207. Ola Kotowska - Szczecin
  208. Kuba Kotowski - Szczecin
  209. Weronika Okleja - Poznań
  210. Zuzia Okleja - Poznań
  211. Agnieszka Okleja - Poznań
  212. Szymon Okleja - Poznań
  213. Mateusz Franas - Jelenia Góra
  214. Julia Franas - Jelenia Góra
  215. Alicja Franas - Jelenia Góra
  216. Jan Franas - Świeradów-Zdrój
  217. Irena Franas - Świeradów-Zdrój
  218. Michalina Olszanowska - Pszczółki (Gdańsk)
  219. Oliwier Olszanowski  - Pszczółki (Gdańsk)
  220. Michał Olszanowski - Pszczółki (Gdańsk)
  221. Mirosława Strzępak - Olszanowska - Pszczółki 
  222. Mikołaj Orłowski - Warszawa
  223. Julia Orłowska - Warszawa
  224. Krzysztof Orłowski - Warszawa
  225. Aneta Piela - Jelenia Góra
  226. Sylwia Zabłocka- Śledzka - Sulików
  227. Alina Augustyniak - Śrem
  228. Marzena Cieślak - Grudziądz
  229. Helga Sachse - Deutschland 
  230. Gabriele Pfeifer - Deutschland
  231. Georg Mietkiewicz - Deutschland
  232. Oliwia Grzybowska - Bydgoszcz
  233. Dawid Grzybowski - Bydgoszcz
  234. Magdalena Grzybowska - Bydgoszcz
  235. Agnieszka Lewandowska - Police
  236. Łukasz Tymczyszyn - Police
  237. Wiktor Mikusek - Kwidzyń
  238. Michalina Mikusek - Kwidzyń
  239. Małgorzata Mikusek - Kwidzyń
  240. Marek Mikusek - Kwidzyń
  241. Małgorzata Gromkowska - Lubliniec
  242. Anita Wydrych - Lubliniec
  243.Marcel Kobylański - Wojrowice
  244. Jaśmina Kobylańska - Wojrowice
  245. Robert Kobylański - Wojrowice
  246. Monika Kobylańska - Wojrowice
  247. Michał Gryglewski - Katowice
  248. Agnieszka Gryglewska - Katowice
  249. Piotr Gryglewski - Katowice
  250. Mateusz Gryglewski - Katowice
  251. Aleks Filewski - Wądroże Wielkie
  252. Oliwier Hrynio - Kołobrzeg
  253. Jolanta Hrynio - Kołobrzeg
  254. Ryszard Hrynio - Kołobrzeg
  255. Małgorzata Cetner  - Zielona Góra
  256. Marta Cetner - Zielona Góra 
  257. Janusz Cetner - Zielona Góra
  258. Katarzyna Błońska - Łódź
  259. Tomasz Błoński - Łódź
  260. Bartek Borecki - Kędzierzyn Koźle
  261.  Jakub Borecki - Kędzierzyn Koźle
  262. Weronika Rybarz - Gaszowice
  263. Kacper Rybarz - Gaszowice
  264. Piotrek Rybarz - Gaszowice
  265. Anna Mencel- Rybarz - Gaszowice
  266. Romuald Rybarz - Gaszowice
  267. Gabrysia Pałka - Koszalin
  268. Tymoteusz Pałka - Koszalin
  269. Małgorzata Kotarka-Pałka - Koszalin
  270. Tomasz Pałka - Koszalin
  271. Anna Skotnicka - Wrocław
  272. Michał Skotnicki - Wrocław
  273. Gosia Sztangret - Gryfino
  274. Bartek Karpeta - Wrocław
  275. Zosia Karpeta - Wrocław
  276. Wojtek Karpeta - Wrocław
  277. Teresa Karpeta - Wrocław
  278. Marcin Karpeta - Wrocław
  279. Kinga Grochowska - Wrocław
  280. Artur Grochowski - Wrocław
  281. Błażej Przybylak - Piła / Dolaszewo
  282. Miłosz Przybylak - Piła / Dolaszewo
  283. Piotr Przybylak - Piła / Dolaszewo
  284. Emilka Korus - Katowice
  285. Szymon Korus - Katowice
  286. Krystian Korus - Katowice
  287. Mariola Korus - Katowce
  288. Marta Korus - Katowice
  289. Karolina Kuczyńska - Wrocław
  290. Paweł Kuczyński - Wrocław
  291. Igor Werner - Poznań
  292. Karol Jędrzejek - Szczecin
  293. Jakub Bieńkowski - Warszawa
  294. Staś Bieńkowski - Warszawa
  295. Piotr Bieńkowski - Warszawa
  296. Barbara Bieńkowska - Warszawa
  297. Hubert Ziółkowski - Lipiany
  298. Jakub Ziółkowski - Lipiany
  299. Katarzyna Ziółkowska - Lipiany
  300. Arkadiusz Ziółkowski - Lipiany
  301. Judyta Biały - Knurów
  302. Artur Biały - Gliwice
  303. Jan Biały - Cieszyn
  304. Michał Biały - Gliwice
  305. Szymon Schmidt - Dąbrowice
  306. Marta Schmidt - Dąbrowice
  307. Sylwia Schmidt - Dąbrowice
  308.  Andrzej Schmidt - Dąbrowice
  309. Łukasz Opasek
  310. Katarzyna Matuszak
  311. Agnieszka Franas - Sosnówka
  312. Klara Borowska - Łódź
  313. Bogdan Wacławski - Łódź
  314. Piotr Szymoniak - Biała Podlaska
  315. Julia Linda - Wrocław
  316. Lena Linda - Wrocław
  317. Grzegorz Nawrocki
  318. Natalia Nawrocka
  319. Ewelina Nawrocka
  320. Gabriela Jungowska
  321. Nataniel Jungowski
  322. Marta Styma
  323. Michał Wojtal
  324. Aleksander Wojtal
  325. Marcin Gołombiewski - Malborka
  326. Piotr Solecki - Puszczykowo
  327. Dominika Idec - Łódź
  328. Mateusz Idec - Łódź
  329. Maciej Idec - Łódź
  330. Filip Wolf - Oświęcim
  331. Joanna Wolf - Oświęcim
  332. Leszek Wolf - Oświęcim
  333. Julia Pastuszka - Wrocław
  334. Zbigniew Grela - Oleśnica
  335. Bogusława Grela - Oleśnica
  336. Pola Ponomarew - Zielona Góra
  337. Joanna Cichowska - Świdnica
  338. Rafał Domagała - Świdnica
  339. Bogusława Kostyszak - Legnica
  340. Beata Czorna - Szczecin
  341. Robert Czorna - Szczecin
  342. Ryszard Ostrowski - Bogatynia
  343. Beata Leśkiewicz - Legnica
  344. Piotr Dobrowlański - Kochlice
  345. Dorota Kulików - Szczecin
  346. Jolanta Wójcikowska - Świebodzice
  347. Adam Święcicki - Kamienna Góra
  348. Martyna Ciomek - Poznań
  349. Krzysztof Jędrzejczyk - Poznań
  350. Bartosz Łukowiak - Poznań
  351. Aldona Cicha - Kleszczewo
  352. Marek Cichy - Kleszczewo
  353. Hanna Kaczmarek - Małachowo
  354. Krzysztof Kaczmarek - Małachowo
  355. Stanisław Szczepaniak - Tarnowskie Góry
  356. Ewa Szczepaniak - Tarnowskie Góry
  357. Wiktoria Kulej - Chojnów
  358. Marta Panasowiec - Chojnów
  359. Marta Zatwarnicka - Chojnów
  360. Jagoda Jadach - Chojnów
  361. Oliwia Marcinów - Chojnów
  362. Daria Opiela - Chojnów
  363. Anna Szewczyk - Chojnów
  364. Bartek Czyżowski - Chojnów
  365. Aleksandra Putyna - Chojnów
  366. Damian Rybczyński - Chojnów
  367. Katarzyna Mazurkiewicz - Chojnów
  368. Dawid Krakowski - Chojnów
  369. Kacper Cybulski - Chojnów
  370. Maciej Galez - Chojnów
  371. Klaudia Bernat - Chojnów
  372. Alicja Gałas - Chojnów
  373. Kacper Pietrusiak - Chojnów
  374. Julia Zawadzka - Chojnów
  375. Anita Pajdzik - Chojnów 
  376. Weronika Matwieja - Chojnów 
  377. Patryk Lewicki - Chojnów 
  378. Łukasz Rudnicki - Chojnów 
  379. Jakub Rudnicki - Chojnów 
  380. Martyna Kowalińska - Chojnów 
  381. Kacper Jędraszczyk - Chojnów 
  382. Bartek Sobczak - Chojnów 
  383. Łukasz Sobczak - Chojnów 
  384. Karolina Gawron - Chojnów 
  385. Natalia Jacenik - Chojnów 
  386. Emil Giersok - Chojnów 
  387. Justyna Dydyk - Chojnów 
  388. Patrycja Męczyńska - Chojnów 
  389. Karolina Kapral - Chojnów
  390. Paulina Gronostal - Chojnów 
  391. Konrad Podłoszczyk - Chojnów 
  392. Łukasz Mihułka - Chojnów 
  393. Michał Gorzyński - Chojnów
  394. Emil Lubaszewski - Chojnów
  395. Sebastian Stefanicki - Chojnów
  396. Jakub Szczupak - Chojnów
  397. Sebastian Knopp - Chojnów
  398. Marcin Kasiak - Chojnów
  399. Natalia Kawerska - Chojnów
  400. Mikołaj Mietelski - Chojnów
  401. Damian Sałata - Chojnów
  402. Dawid Fedorowicz - Chojnów
  403. Liwia Kisielewicz - Chojnów
  404. Paulina Hołda - Chojnów
  405. Daniel Kudła - Chojnów
  406. Jakub Wołoszyn - Chojnów
  407. Justyna Kubik - Chojnów
  408. Laura Boho - Chojnów
  409. Arek Wielezew - Chojnów
  410. Sebastian Karbowniczek - Chojnów
  411. Klaudia Sankiewicz - Chojnów
  412. Mateusz Kulik - Chojnów
  413. Szymon Pytlik - Chojnów
  414. Kamil Kuroś - Chojnów
  415. Bartek Pytlik - Chojnów
  416. Julia Mej - Chojnów
  417. Dawid Laskowski - Chojnów
  418. Mateusz Perchaluk - Chojnów
  419. Paweł Gronostal - Chojnów
  420. Jakub Szydełko - Chojnów
  421. Michał Szumilas - Chojnów
  422. Kinga Bogacz - Chojnów
  423. Aleksandra Zahary - Chojnów
  424. Mateusz Darmoros - Chojnów
  425. Angelika Jarząb - Chojnów  
  426. Łucja Klimczyk - Chojnów
  427. Agata Gucał - Chojnów
  428. Szymon Sudół - Chojnów
  429. Mateusz Urszulak - Chojnów
  430. Justyna Faluta - Chojnów
  431. Konrad Kościelny - Chojnów
  432. Kamila Motyka - Chojnów
  433. Maja Łysoń - Chojnów
  434. Karolina Demiańczuk - Chojnów

  
                     

 

  

Multimedia