Księga Odkrywców Gór Izerskich 2014

2014-07-23 13:51:04
A+ A-
Lista osób, które w 2014 roku przeszły szlak "Śladem Izerskich Tajemnic i odkryły 14 tajemniczych piktogramów.
  1. Agnieszka Dyczko - Zielona Góra
  2. Konrad Grześkowiak - Zielona Góra
  3. Ula Kołodziej - Poznań
  4. Natasza Kwaśniewska - Mysłowice
  5. Marcin Kwaśniewski - Mysłowice
  6. Daria Kwaśniewska - Mysłowice
  7. Weronika Gadamska - Częstochowa
  8. Iwo Gadamski - Częstochowa
  9. Agnieszka Gadamska - Częstochowa
  10. Artur Gadamski - Częstochowa
  11. Stefan Szagała - Kędzierzyn-Koźle
  12. Marek Budkiewicz - Gryfino
  13. Norbert Budkiewicz - Gryfino
  14. Brygida Konopczyśka - Gryfino
  15. Anna i Waldemar Kalisie - Świdwin 
  16. Zuzanna Zamecka - Marki
  17. Juliusz Zamecki - Marki
  18. Patrycja Zamecka - Marki
  19. Michał Zamecki - Marki
  20. Irena Lipowczyk - Kąty Wrocławskie
  21. Oliwier Straszko - Wrocław
  22. Filip Straszko - Wrocław
  23. Eugeniusz Lipowczyk - Kąty Wrocławskie
  24. Agnieszka Dyszczyńska - Wieniec
  25. Julia Dyszczyńska - Wieniec
  26. Tomasz Dyszczyński - Wieniec
  27. Gabriela Bielska - Stargard Szczeciński 
  28. Krzysztof Bielski - Stargard Szczeciński
  29. Karol Bielski - Stargard Szczeciński
  30. Edyta Bielska - Stargard Szczeciński
  31. Aleksandra Trzuskolas - Konin
  32. Monika Trzuskolas - Konin
  33. Mariusz Trzuskolas - Konin
  34. Dominika Wójcik - Sosnowiec
  35. Gosia i Tomek Wójcik - Sosnowiec
  36. Miłosz Weresiński - Płock
  37. Bartosz Weresiński - Płock
  38. Agnieszka Weresińska- Płock
  39. Maciej Weresiński - Płock
  40. Zbigniew Synowiec - Katowice
  41. Iwona Suchocka - Duczki
  42. Magdalena Suchocka - Duczki
  43. Bartosz Suchocki - Duczki
  44. Otylia Suchocka - Duczki
  45. Agnieszka Piejka - Warszawa
  46. Grzegorz Suchocki - Duczki
  47. Filip Suliński - Wrocław
  48. Katarzyna Bigus - Wrocław
  49. Florian Bigus - Świeradów-Zdrój
  50. Bartek Kamiński - Namysłów
  51. Anna Kamińska - Brzeg
  52. Antonina Borek - Gdynia
  53. Wiktor Borek - Gdynia
  54. Agnieszka Borek - Gdynia
  55. Andrzej Borek - Gdynia
  56. Oktawia Matacz - Pobiedna
  57. Albert Matacz - Pobiedna
  58. Aaron Pytel - Berlin
  59. Nathan Pytel - Berlin
  60. Alicja Matacz - Pobiedna
  61. Julita Andrzejewska - Świeradów-Zdrój
  62. Mirosława Andrzejewska - Świeradów-Zdrój
  63. Karol Andrzejewski - Świeradów-Zdrój
  64. Nicol Bortko - Legnica
  65. Dominika Bortko - Legnica
  66. Kamil Wieczorek - Wrocław
  67. Kacper Wieczorek - Wrocław
  68. Anna Wieczorek - Wrocław
  69. Danuta Borys-Bortko - Legnnica
  70. Hanna Soroczyńska
  71. Igor Soroczyński
  72. Ewa Soroczyńska
  73. Piotr Soroczyński
  74. Maciek Gorgon
  75. Anna Gorgoń
  76. Wojciech Gorgoń
  77. Hubert Klughardt - Lubin
  78. Glorcia Klughardt - Lubin
  79. Igor Wojtałowicz - Lubin
  80. Natasza Wojtałowicz - Lubin
  81. Viktoria Klughardt - Lubin
  82. Joanna Wojtałowicz - Lubin
  83. Zuzia Barczyk
  84. Aneta Klughardt - Lubin
  85. Małgorzata Zora
  86. Katarzyna Zora
  87. Andrzej Zora
  88. Agnieszka Tyszkiewicz-Zora
  89. Beata Bieńkowska - Gliwice
  90. Katarzyna Bieńkowska - Gliwice
  91. Karolina Bieńkowska - Gliwice
  92. Stefania Wencel - Ustroń
  93. Marta Marek - Jastrzębie Zdrój
  94. Emilia Marek - Jastrzębie Zdrój
  95. Magdalena Marek - Jastrzębie Zdrój
  96. Adam Marek - Jastrzębie Zdrój
  97. Robert Marek - Jastrzębie Zdrój
  98. Zofia Michalska - Wrocław
  99. Luiza Michalska - Wrocław
  100. Rozalia Pietrzyk - Legnica
  101. Ignacy Pietrzyk - Legnica
  102. Justyna Michalska - Wrocław
  103. Agnieszka Stawińska - Legnica
  104.  Madzia Czerep - Sucha Górna
  105. Aleksandra Czerp - Sucha Górna
  106. Joanna Czerp - Sucha Górna
  107. Małgorzata Czerp - Sucha Górna
  108. Krzysztof Czerp - Sucha Górna
  109. Michał Ogrodowski - Wolsztyn
  110. Anna Ogrodowska - Wolsztyn
  111. Monika Ball-Ogrodowska - Wolsztyn
  112. Konrad Ogrodowski - Wolsztyn
  113. Emilia Lipowczyk - Wrocław
  114. Adrian Pernak - Wąsosz
  115. Magdalena Pernak - Wąsosz
  116. Antoś Pernak - Wąsosz
  117. Dominik Pernak - Wąsosz
  118. Sandra Pernak - Wąsosz
  119. Filip Dadura - Warszawa
  120. Mikołaj Dadura - Warszawa
  121. Paweł Dadura - Warszawa
  122. Lena Cygan - Kraków
  123. Agnieszka Cygan - Kraków
  124. Leszek Cygan - Kraków
  125. Magdalena Szpakiewicz-Cygan - Kraków
  126. Olga Gągała - Ryki
  127. Emilka Gągała - Ryki
  128. Małgorzata Gęgała - Ryki
  129. Stanisław Gągała - Ryki
  130. Iga Kasprzak - Międzyrzecz
  131. Emilia Kasprzak - Międzyrzecz
  132. Filip Kasprzak - Międzyrzecz
  133. Marcin Kasprzak - Międzyrzecz
  134. Aleksandra Popa - Koronowo k. Bydgoszczy
  135. Dorota Popa - Koronowo
  136. Maria Popa - Koronowo
  137. Anna Wilińska - Nowa Sól
  138. Marcel Woźniak - Nowa Sól
  139. Gromisław Magiera - Namysłów
  140. Magda Dubińska-Magiera - Namysłów
  141. Wojciech Magiera - Namysłów
  142. Klaudia Korbel
  143. Dominika Korbel
  144. Szymon Korbel
  145. Sabina Korbel
  146. Paweł Dudzic - Radwanice
  147. Dorota Dudzic - Radwanice
  148. Kornel Kaśkiewicz - Jeziorany
  149. Wioletta Kaśkiewicz - Jeziorany
  150. Mikołaj Lewandowski - Wrocław
  151. Magdalena Lewandowska - Wrocław
  152. Krzysztof Janicki - Szczecin
  153. Ola Janicka - Szczecin
  154. Małgorzata Pyc-Janicka - Szczecin
  155. Wiesław Janicki - Bez rzecze - Szczecin
  156. Ada Tarczyńska - Warszawa
  157. Tomasz Tarczyński - Warszawa
  158. Daria Tarczyńska - Warszawa
  159. Agnieszka Tarczyńska - Warszawa
  160. Marika Jędrzejczak - Poznań
  161. Maria Klara Jabłońska - Promienko
  162. Tomasz Jabłoński - Promienko
  163. Alicja Jabłońska - Promienko
  164. -
  165. Mikołaj Bara - Gdynia
  166. Kamil Bara - Gdynia
  167. Dominika Bara - Gdynia
  168. Marek Janicki - Bogdanowo
  169. Bogumiła Janicka - Bogdanowo
  170. Andrzej Janicki - Bogdanowo
  171. Krzysio Busiakiewicz - Łódź
  172. Stasiu Busiakiewicz - Łódź
  173. Jacek Busiakiewicz - Łódź
  174. Ewa Busiakiewicz - Łódź
  175. Hanna Pawłowska - Swarzędz
  176. Krzysztof Pawłowski - Swarzędz
  177. Wiktoria Rosik - Poznań
  178. Igor Driczinski - Szczecin
  179. Natalia - Driczinska - Szczecin
  180. Magdalena Driczinska - Szczecin
  181. Maciej ...Gorzów Wielkopolski
  182. Marta Orlińska - Bydgoszcz
  183. Mateusz Orliński - Bydgoszcz
  184. Andrzej Orliński - Bydgoszcz
  185. Michał Paweletko - Nowa Sól
  186. Beata Pawletko - Nowa Sól
  187. Jacek Pawletko - Nowa Sól
  188. Zbigniew Karczewski - Gańsk
  189. Alicja Karczewska - Gdańsk
  190. Zbigniew Barabach - Przeworno
  191. Wojciech Płaksej - Wrocław
  192. Antonina Płaksej - Wrocław
  193. Ewa Płaksej - Wrocław
  194. Tymek Płaksej - Wrocław
  195. Włodzimierz Szewczyk - Olesno
  196. Małgorzata Szewczyk - Olesno
  197. Katarzyna Łagiewczyk - Olesno
  198. Katarzyna Kos - Olesno
  199. Krystian Wieczorek 
  200. Urszula Bul - Ornontowice
  201. Jeremi Barabach - Marki
  202. Danuta Barabach - Przeworno
  203. Beata Suchan - Ruda Śląska
  204. Dorota Iskra - Bogdanów
  205. Patryk Suchan - Ruda Sląska
  206. Dominika Adamczyk
  207. Mateusz Barud
  208. Kamil Cedzioło
  209. Konrad Drozd
  210. Karolina Kowal
  211. Szymon Krasowski
  212. Wiktoria Michalska
  213. Nina Niezgode
  214. Bartłomiej Stępień
  215. Mateusz Adamczyk
  216. Adrian Chirowski
  217. Lalwe Cygan
  218. Weronika Jankowska
  219. Klaudia Lizoń
  220. Kaja Maloń
  221. Kamil Marszałkowski
  222. Patryk Myśliński
  223. Karolina Smoleń
  224. Kacper Strugała
  225. Marcel Witkowski
  226. Sandra Zalewska
  227. Bartłomiej Krasowski
  228. Magdalena Wojtczak
  229. Kamil Jarowiecki
  230. Tomasz Kosik
  231. Rafał Pielak
  232. Adam Piskorowski
  233. Przemysław Sułkowski
  234. Łukasz Kaczmarski
  235. Wiktoria Kawalec
  236. Julia Kot
  237. Patrycja Lach
  238. Daniel Lantych
  239. Wiktor Radek
  240. Angelika Zabielna
  241. Izabela Iskra
  242. Dawid Iwan
  243. Nikola Jabczyńska
  244. Julia kosik
  245. Klaudia Nowak
  246. Natalia Pszonak
  247. Martyna Węgrowska
  248. Aleksandra Wesołowska
  249. Jakub Talar
  250. Emilia Mielczarek
  251. Szymon Kuryło
  252. Emilia Janiszak
  253. Roman Pietras
  254. Anna Bednarska
  255. Janina Dering - Świeradów-Zdrój
  256. Bogusława Franckiewicz - Świeradów-Zdrój
  257. Doris i Hans Meiner - Hoyeswerda
  258. Maja Kaczanowska - Szczecin
  259. Mateusz Kaczanowski - Szczecin
  260. Liliana Kaczanowska - Szczecin
  261. Róża Kaczanowska - Szczecin
  262. Iwona Hojnar-Kaczanowska - Szczecin
  263. Krzysztof Kaczanowski - Szczecin
  264. Maria Kaczanowska - Szczecin
  265. Leszek Kaczanowski - Szczecin
  266. Agnieszka Zawadzka - Legnica
  267. Monika Nowakowska - Łętyca
  268. Justyna Guzik - Jelenia Góa
  269. Tomasz Spólnicki - Nowa Sól
  270. Maria Gibalska - Warszawa
  271. Krzysztof Gibalski - Warszawa
  272. Maria Bandurska - Szczecin
  273. Piotr Bandurka - Szczecin

Multimedia