Księga Odkrywców Gór Izerskich 2013

2014-07-23 13:50:04
A+ A-
Lista osób, które w 2013 roku przeszły szlak "Śladem Izerskich Tajemnic i odkryły min. 10 tajemniczych piktogramów.
1. Dorota Wojnarowska
2. Karina Sieroń
3. Katarzyna Faff
4. Paweł Mazerant
5. Elżbieta Skórska z Krakowa
6. Krzysztof Budkowski z Głogowa
7. Miłosz Zabłocki z Zielonej Góry
8. Lena Zabłocka z Zielonej Góry
9. Filip Zabłocki z Zielonej Góry
10. Hania Maszkowska z Zielonej Góy
11. Maciej Dudlej z Zielonej Góry
12. Alicja Dudlej z Zielonej Góry
13. Zbigniew Hoffman ze Szprotawy
14. Maja Wojnar z Milanówka
15. Kamila Borkowska- Kozioł z Bydgoszczy
16. Andrzej Kozioł z Bydgoszczy
17. Grzegorz Brek - Buk k. Poznania
18. Krystyna Brek - Buk k. Poznania
19. Tomasz Budzisz z Wrocławia
20. Wojciech Budzisz z Wrocławia
21. Cecylia Budzisz z Wrocławia
22. Szymon Zanftleben z Leszna
23. Beata Zenftleben z Leszna
24. Piotr Zenftleben z Leszna
25. Paweł Hadasz z Tych
26. Piotr Hadasz Z Tych
27. Anna Hadasz z Tych
28. Dawid Runka
29. Dominik Runka
30. Rodzice Dawida i Dominika
31. Rodzice Dawida i Dominika
32. Julia Brajtling ze Szczecina
33. Jan Brajtling ze Szczecina
34. Magdalena Brajtling ze Szczecina
35. Jarosław Brajtling ze Szczecina
36. Amelia Ostaszewska z Piaseczna
37. Maja Ostaszewska z Piaseczna
38. Gerard Ostaszewski z Piaseczna
39. Katarzyna Ostaszewska z Piaseczna
40. Gerard Ostaszewski z Piaseczna
41. Piotr Krawczyk ze Szczecina
42. Michał Krawczyk ze Szczecina
43. Agnieszka Krawczyk ze Szczecina
44. Mariusz Krawczyk ze Szczecina
45. Anna Oręziak z Warszawy
46. Michał Oręziak z Warszawy
47. Emilia Michułka z Rudy Śląskiej
48. Paweł Michułka z Rudy Śląskiej
49. Natasza Ponikiewicz z Czeladzi
50. Iwo Ponikiewicz z Czeladzi
51. Dominika Ponikiewicz z Czeladzi
52. Rafał Ponikiewicz z Czeladzi
53. Zosia Śliwa - Piotrkowice pod Poznaniem
54. Katarzyna Biernacka Śliwa - Piotrkowice pod Poznaniem
55. Jakub Śliwa - Piotrkowice pod Poznaniem
56. Bartosz Łoskot - Katowice
57. Kacper Rudy - Katowice
58. Grzegorz Łoskot - Katowice
59. Sławomir Klein - Bydgoszcz
60. Kuba Klein - Bydgoszcz
61. Beata Klein - Bydgoszcz
62. Aleksandra Sorek - Pyskowice
63. Dawid Sorek - Pyskowice
64. Rafał Sorek - Pyskowice
65. Elżbieta Sorek - Pyskowice
66. Aleksandra Łotko - Opole
67. Magdalena Dzięgielewska - Opole
68. Anna Wolnowska - Żukowo
69. Zosia Wolnowska - Żukowo
70. Janek Wolnowski - Żukowo
71. Adaś Wolnowski - Żukowo
72. Adam Kwiatkowski - Tarnowo Podgórne
73. Olgierd Kwiatkowski - Tarnowo Podgórne
74. Monika Kwiatkowska - Tarnowo Podgórne
75. Krzysztof Kwiatkowski - Tarnowo Podgórne
76. Grażyna Pękała - Szczecin
77. Weronika Pękała - Szczecin
78. Damian Pękała - Szczecin
79. Patry Pękała - Szczecin
80. Natalia Jankowska - Wolnica k. Kalisza
81. Beata Mielnik-Jankowska – Wolnica k. Kalisza
82. Rafał Jankowski – Wolnica k. Kalisza
83. Janina Uszycka – Wrocław
84. Aneta Matysek - Kielce
85. Krzysztof Matysek - Kielce
86. Mateusz Matysek - Kielce
87. Natalia Matysek - Kielce
88. Alicja Skonieczna – Gdynia
89. Emila Skonieczna – Gdynia
90. Anna Skonieczna – Gdynia
91. Adam Skonieczny – Gdynia
92. Michał Domański - Warszawa
93. Dominika Domańska - Warszawa
94. Martynka Bilek - Ozorków
95. Dorota Matusiak-Bilek - Ozorków
96. Elvis Benjamin Gerlach - Troisdrof
97. Olivia Wesołowska - Bydgoszcz
98. Zuzanna Wesołowska - Bydgoszcz
99. Paula Jaroszewska - Łódź
100. Jakub Halicki – Mokronos Dolny k. Wrocławia
101. Julia Paczuska - Siedlce
102. Igor Paczuski - Siedlce
103. Gabrysia Paczuska - Siedlce
104. Urszula Paczuska - Siedlce
105. Maciej Oleniacz - Krotoszyn
106. Agnieszka Oleniacz - KRotoszyn
107. Renat Oleniacz - KRotoszyn
108. Mikołaj Sawzdargo
109. Ewa Andrzej Palm - Wrocław
110. Mariusz Chruściński - Goleniów
111. Zosia Bilińska – Gorzów Wielkopolski
112. Hania Bilińska – Gorzów Wielkopolski
113. Szymon Biliński – Gorzów Wielkopolski
114. Jerzy Hofler - Sławków
115. Łukasz Piłka - Sławków
116. Bernadeta Fengier – Zielona Łąka
117. Krystyna Jasińska – Jelenia Góra
118. Jaś Synak - Szczecin
119. Michał Kozyra - Szczecin
120. Maciek Kozyra - Szczecin
121. Antoni Zalewski - Żmigród
122. Jan Zalewski - Żmigród
123. Halina Juchniewicz - Warszawa
124. Michał Sobczyk - Warszawa
125. Ewa Sobczyk - Warszawa
126. Robert Sobczyk - Warszawa
127. Zbigniew Lewicki - Słupsk
128. Bogumił Baranowski - Łódź
129. Dorota Danielak – Zielona Góra
130. Krystyna Możdżonek - Nowogard
131. Daniel Możdżonek - Nowogard
132. Bogdan Stempkowski
133. Wiesława Salamonowicz
134. Jarosław Knirsch
135. Katarzyna Matla
136. Alicja Piertasz - Świeradów-Zdrój
137. Marzena Poznańska
138. Jacek Kaktus-Jurak
139. Elżbieta Krzakowska
140. Danuta Kropidłowska - Świeradów-Zdrój
141. Izabela Roszkowska
142. Barbara Szczerbińska - Wrocław
143. Ewa Wujciów – Zielona Góra
144. Bogdan Salawa - Krobica
145. Agnieszka Salawa - Krobica
146. Patrycja Salawa - Krobica
147. Joanna Jastrząb - Międzywodzie
148. Andrzej Jastrząb - Międzywodzie
149. Oktawia Tutak - Malanów
150. Katarzyna Kucia - Turek
151. Bogusława Pikulska - Bogatynia
152. Janusz Baranowski - Bogatynia
153. Piotr Zając - Bogatynia
154. Mirosław Kowalski - Bogatynia
155. Barbara Dziurska - Bogatynia
156. Zdzisława Kluczyk - Bogatynia
157. Piotr Dąbek - Bogatynia
158. Jurek Domusa - Bogatynia
159. Joanna Dzioduo - Bogatynia
160. Alicja Wanat - Bogatynia
161. Robert Zambrowski - Bogatynia
162. Andrzej Zambrowski - Bogatynia
163. Stanisław Jarosz - Bogatynia
164. Agnieszka Grałek - Bogatynia
165. Aneta Wojciechowska - Bogatynia
166. Marzena Kgcka - Bogatynia
167. Tomasz Kgcki - Bogatynia
168. Urszula Giza - Bogatynia
169. Halina Niechwiej - Bogatynia
170. Henryka Kulak - Bogatynia
171. Robert Smosarski - Sieniawka
172. Darek Jabłonowski - Bolesławiec
173. Brygida Folęga - Bolesławiec
174. Krystyna Komar - Bolesławiec
175. Dorota Bernat - Bolesławiec
176. Wojciech Wojtania - Bogatynia
177. Anna Kulak - Bogatynia
178. Leszek Szałęga z Olbrachtowa
179. Dawid Muskała z Głuszycy
180. Zbigniew Włodarczyk z Gliwic
181. Piotr Weber z Ujazd
182. Jolanta Fitze - Jesiony
183. Oliwier Szałęga z Łęknicy
184. Barbara Szałęga z Olbrachtowa
185. Karolina Biskup z Głuszycy
186. Cyprian Tyrna z Jaworzna
187. Władysław Szostak z Wrocławia
188. Jakub Solarz z Gliwic

Multimedia